Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a mellem?

Nagyon kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

170cm

47kg

75/A melltartot hordok

A formaja szep,kerek es feszes viszont az kicsit zavar hogy ilyen pici.

Az alakom viszont jo.A derekam 61cm.



2016. szept. 8. 16:42
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én a kis melleket szeretem, a nagyok egyáltalán nem jönnek be. Ettől sokan hülyének néznek, de ez van.. 26/F
2016. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem igazán nagy mellem van (vékony vagyok), de a pasimat egyáltalán nem érdekli, inkább a fenekemre van rákattanva. Szóval szerintem elfogadható és ne szégyelld, h szerinted "pici". Nagyon praktikus, én örülnék, h pl. sportoláshoz nem kell legalább 2 sportmelltartót felvennem, na és nem kell aggódnod, h lógni fognak, és ha terhes leszel, akkor biztosan megnőnek majd. Tehát, nyugi :)

De nem tudom milyen idős vagy, ha 15 éves vagy, akkor meg nőni fog, nekem még 19 éves korom után is nőtt pár méretet (nem híztam, nem terhesség, se fog.gátló és nem is genetika)

2016. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. szept. 14. 21:27
 14/14 Scav ***** válasza:
170cm 47kg az vékony. Ami nem baj, de nem kis kell egy vékony lányra nagy kanna. Semmi baj a melleiddel, szépek, nem kell parázni.
2016. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!