Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb 1 év alatt le lehet faragni...

Kb 1 év alatt le lehet faragni 5 centit a derekamból fűzővel?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 13:26
 1/7 A kérdező kommentje:
ha minden nap hordanám úgy 8 órát
2016. okt. 1. 13:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit is akarsz lefaragni? A derekadat vagy a derekad körül lévő zsír úszógumit? Mert a derekadból még fűzővel sem fogsz tudni lefaragni. Az genetikailag olyan amilyen. HA a szír úszógumi zavar akkor a fűző szintén nem fog semmit lefaragni belőle, legfeljebb csak takarja azt ami ott van.

Diéta és sport a megoldás rá.

2016. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
175 cm és 50 kg vagyok és 2 éve diéta+sport megy. A derekam 63-as és már nem fog vékonyodni. Ezért gondoltam, h a fűző majd vékonyítani tudja 5 centivel. Mert néztem neten és egy csomó nő fűzővel vékonyította a derekát (bár ők brutálisan, én nem úgy akarom mármint nem olyan vékonyra mint ők) és ha leeszik a derekuk úgy marad szvl.
2016. okt. 1. 14:18
 4/7 A kérdező kommentje:
*leveszik a fűzőt akk
2016. okt. 1. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez a fajta fűző (inkább waist trainer-nek hívják és nagyon sok sztár használja) szétnyomja a belső szerveid és a bordáid, egyáltalán nem egészséges. Sajnos ha genetikailag ilyen derekat kaptál, érdemes inkább beletörődni, mert komoly problémáid is lehetnek ebből. Sok nő aki régebben (akkor, amikor még általános volt) használt fűzőt, egy idő után nem tudott anélkül lenni, annyira eldeformálta az izmait, nem tudta volna megtartani magát...
2016. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erről beszéltem az előbb, hogy ezek az ilyen brutálisak aki ilyen 30-as meg 40-es derekat csinált magának és sose veszi le ez beteges és ez az egészségtelen. De én csak 5 centit akarok szvl nekem nem nyomná szét a mindenem meg stb. Szerintem abból nem lenne baj, és az egy év még túl sok is. Olyan fél évig hordanám úgy.
2016. okt. 1. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont nem nyújt végleges megoldást, ahogy pl. a fogaid miután leveszik a fogszabályzót, a tested többi része is visszavágyik egy kicsit az eredeti alakjára. Olvass utána.
2016. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!