Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan férfi köztetek, aki...

Van olyan férfi köztetek, aki kifejezetten szereri a nagyon duci nőket?

Figyelt kérdés
És fel is vállalná, vagy csak alkalmilag?
2010. ápr. 27. 09:14
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
JÓ nah...
2010. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim válasza:
"én úgy vettem észre, nem kifejezetten at manapság a kérdés, ki milyen ember, az inkább a 2., 3. szempont a külső és a pénz után." - Ez sajnaos teljesen igaz. Én ugyan lány vagyok, és nem duci, viszont az egyik legjobb barátnőm is ilyen, és ráadásul rajtam kívül is rengeteg barátja van, mert egy nagyon kedves, és jófej csaj. Viszont ez a fiúkat sajnos nem nagyon szokta érdekelni. DE! Azzal az állítással is egyet kell, hogy értsek, hogy az, ha valai duci, az (hacsak nem valami betegség, genetika, stb.) az akaraterő hiányát jelenti. Nem olyan nehéz lefogyni - tapasztalat! Egyébként pedig nagyon sok olyan duci lányt ismerek, akinek nagyon szép arca van. Némelyiküket irigylem is, hiszen az alakodat lehet formálni, az arcod viszont olyan, amilyen. :)
2010. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
Igen szeretem a nagyon duci nőket.Ha nem lennék nős akkor fel is vállalnám.
2010. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Akaraterő az biztos, csak ezzel az egésszel az a baj, hogy ez nem a lefogyásig tart, hanem egy életen át. Miután a leg light-osabbtól a legbrutálisabb fogyókúráig mindent kipróbáltam, belenyugodtam, hogy bár nem eszem 1 falattal sem többet mint egy normális átlagos nő és sokkal többet mozgok a legtöbb vékony barátnőmnél, mégis ilyen vagyok, inkább megvárom míg rámtalál aki így is szeretni tudna. Lustaság? lehet. de én inkább belefáradásnak hívnám.
2010. ápr. 27. 09:38
 15/60 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen férfiakat találni? :)
2010. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
63%

Én dagadt vagyok,ki kell mondani, de nem akaratgyenge.153/57 voltam, volt rajtam felesleg,lefogytam szépen 48kg-ra, kalóriamegvonással,sportolni nem nagyon tudtam mivel terheléses asztmám van,szóval ha futok 10 percet akkor vihetnek a temetőbe(és igen próbáltam és csináltam nem egyszer nem kétszer, de kívánom,hogy egyszer ne kapjatok levegőt és akkor szóljatok be).Szóvla maradt a kalória megvonás, ami azért volt nehéz mert alapból napi egyszer eszem és akkor is csak féladagnyi nem zsíros,nem szénhidrátdús ételt.Viszont nasizom sokat és kóla.Ez a bűnöm.Szóval lefogytam 48ra ami szépen visszakúszott 65-re.Aztán ismét lefogytam 45kg-ra,ugyanígy,most 70-73kg vagyok,mert egy érzelmi stressz miatt visszatért.

Az aki ezen nem ment át,lószarba sem nézi az embert.Hálistennek szép arcom van, sokan megdícsérik de dagadt vagyok egy hájas undorító nő és nem merek már a fogyókúrába ismét belekezdeni.Depressziós lettem,de igyekszem kilábalni és rettegek mindegy egyes nap,mikor szól be itt az oldalon ismét valaki.Annyi szerencsém van azért,hogy arányosan oszlik el és tudom,hogy kell öltözködni,de őszinté ez meghat valait?Hát nemhiszem:)


Csak egyszer, de egyszer néznék meg egy vékonyt,aki nem ehet mert bármitől hízik.Mert van barátnőm,halálra falja magát és semmi,én eszem egy csokit és feljön fél kg.

2010. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Amúgy azt bátran ki merem jelenteni, hogy nagyon sok férfit izgat ez a dolog, mert mióta egyedül vagyok, rengeteg ismerősömtől kaptam szexuális ajánlatot. Persze visszautasítottam őket, és igazából csak olyannal lennék szívesen, aki fel is vállalna mint a kedvesét. Csakhát villogni nem lehet velem a strandon.
2010. ápr. 27. 09:43
 18/60 anonim válasza:
Igen, az viszont az élet szemétségei közül az egyik, hogy van, aki alig eszik valamit egész nap, és mégis szaladnak fel rá a plusz kilók, van, aki pedig állandóan zabál, és mégis gebe marad. Én is az első csoportba tartozom ugyan, viszont nagyon odafigyelek arra, hogy mit eszem, és így sikerül megőriznem az alakomat. :) Drukkolok neked, hogy találj egy olyan pasit, aki elfogad. Sok szerencsét!
2010. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
Rajtam van kb. 15 kg felesleg, és nagyon tetszem így a páromnak. Ő nem szereti a vékony nőket. Amúgy ismerek több pasit is, akik a molett nőket szeretik és be is vállalják.
2010. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

"Én dagadt vagyok,ki kell mondani, de nem akaratgyenge."

Nem akarsz hozzám költözni? Te segítenél kitartónak lenni, én meg öntenék beléd önbizalmat és ragasztanék rád vidámságot, nyugalmat, optimizmust az enyémből :). Szeresd magad megint!

2010. ápr. 27. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!