Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan férfi köztetek, aki...

Van olyan férfi köztetek, aki kifejezetten szereri a nagyon duci nőket?

Figyelt kérdés
És fel is vállalná, vagy csak alkalmilag?
2010. ápr. 27. 09:14
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Jah..Akkor jó ha a barátaiddal legalább felszabadulhatsz. Nem tudom mit modnjak, oan furcsa nekem, de szerintem valami hormonzavarról kell itt szó legyen...pajzsmirigy...

És nem találsz társat? Most azért tűnsz lehangolónak? És erre probálod a választ megkapni?

2010. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én sovány vagyok és nő, de szerintem a párkeresés/pártalálás nem feltétlenül az alakon múlik. Jó persze, aki sovány, jó alakú, az könnyebben talál magának partnert. De ismerek nem egy olyan lányt/nőt, aki a 20-as évei végén, 30-as évei elején jár, és még nem volt egy barátja sem (még alkalmi sem). Az egyik ilyen a húgom, a másik a párom nővére, de a távolabbi ismerettségi körből is tudok ilyeneket mondani. És képzeld, mindketten tök soványak, 50-60 kiló körüliek, arcra sem rondák (inkább átlagosak), mégis valami gond van velük. Ellenben ismerek olyan elég kövér, nem kifejezetten szép lányokat, akik boldog kapcsolatban élnek. Látod, te is írtad előbb, hogy volt már pasid - szóval ez azt mutatja, hogy találsz olyat, akinek kellesz. Volt régebben a baráti társaságomban egy lány (nem igazi barátnő volt, inkább csak jó ismerős), aki olyan kövér volt, hogy azt hittük, soha nem fog senkit találni. Aztán hamarosan mégis talált egy olyan hapsit, aki nagyon szereti, évek óta együtt vannak, boldogok. Nagyon jó fej a csaj amúgy, gondolom a pasi ezért is szeretett bele. Egyébként valamilyen szempontból a kövérségnek is megvan az előnye párválasztáskor: te legalább biztos lehetsz benne, hogy a pasi azért van veled, mert szeret, és nem azért, mert jó a segged, stb. és lehet veled villogni. Szóval szerintem ne add fel a dolgot :) Inkább egy kis önbizalomra kéne szert tenned... mert a túlsúlyos lányok, akik tartós kapcsolatot találtak maguknak, azok egytől-egyig magabiztosak voltak (legalábbis akiket én ismerek). Amúgy a másik véglet is szívás, ha valaki úgy néz ki, mint egy gebe, és ha megfeszül, akkor sem tud hízni. Én pl. ilyen voltam kamaszkoromban, állandóan tömtem magamba minden zsíros, hízlaló szart, már attól hányingerem volt, ha csak eszembe jutott az evés gondolata, és mégis ronda gebe voltam. A mai napig utálok enni. A túlsúlyosoknak legalább vannak fogyókúrás könyvek, de hízókúrás könyvet még egyet sem láttam. Pedig a kóros soványság is elég nagy probléma.


29/l

2010. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Nekem is a pajzsmirigy ugrott be, főleg hogy ugyanezzel a gonddal küzdöttem. 3 hónap alatt híztam 30kg-t. Durva volt! :s Akkor a 176cm magassághoz társult 90kg. Hál istennek azóta sikerült lefogynom, most 58kg vagyok, de a pajzsmirigyem azóta sincs rendben. Egy próbát megérne, hogy ránézess.
2010. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
Ha fiatalabb lennék istenbizony fel is vállalnálak.Fontos szempont nálam az hogy fogadd el azt amilyen vagy vagyis a duciságot.Ha egészséges vagy és egyébként mindn rendben van akkor semmi baj.Ja és legyél mindig vidám és ne azon töprengj hogy milyen kövér vagy és hogy igy nem kellesz senkinek se és ezért még sanyargatod is magad.Van akinek kellesz...csak még nem találtatok egymásra.
2010. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vannak, aki szeretik az igazán telt nőket is, de egy bizonyos test felett már sztem zavaró lehet. Az az igazság, hogy ösztönösen az egészséges test látványa vonz minket. Lehet az illető kicsit molettebb, vagy soványabb, de a végletek a többségnek nem szimpatikusak. Megmondom őszintén, hogy nekem egy kövérebb emberről az jut eszembe, hogy úristen, nem aggódik a szíve miatt? Népbetegség ebben az országban a szív- és érrendszeri rendellenesség, a családomban is tudok elég példát.

Volt egy osztálytársnőm gimiben, akiről az első osztályképen(6 osztályos, akkor voltunk 12-13 évesek) azt hitték, hogy ő az osztályfőnök. Nem vett részt a tesiórákon a 6 év alatt, a büfében mindig vett hamburgert, kólát, csokit...17-18 évesen már nagyon aggódtak az orvosok. Most 23 évesek vagyunk, és ő még nagyobb lett. Én nem mondom, hogy ő nem tetszhet senkinek, mert 6 éve együtt van a barátjával.

A fogyókúrás témával egyetértek, valóban függ az anyagcserétől. Most együtt lakom barátommal, ugyanazokat esszük, nyilván ő kicsivel többet, mivel fiú és 2 méter, és ha olyat eszünk, ami jót tesz az emésztésnek, ő vígan elvan, míg én rohangászok a mosdóba...:S

Ettől függetlenül tényleg csak azt tudom mondani, hogyha magas rosttartalmú étrenden él vki, akkor nem foghatja a lassú anyagcserére. És mindenképpen mozogjon...akármit. És ezeket nem azért, hogy szépen mutasson fürdőruhában, hanem hogy egészségesnek érezze magát.

Amúgy ugyan én vékony vagyok, de amikor szemét kajákon éltem és nem mozogtam, rám is feljött 5-6 kiló, és a környezetemben lévő barátnőimen is láttam ezt, szóval én nem tudom, hogyan lehet vki gebe, ha csak szemetet eszik...

2010. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
0%
elhiszem hogy ha valaki egyszer elhízott nehéz lefogyni, tán nem kéne elhízni megelőzve a gondokat. ha zabálnék énis dagi lennék tehát nem teszem.
2010. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
De tudod, hogy van!! Az ember nem figyel oda egy keveset, nem gondolkodik és észre sem veszi a kilókat!! Én pl.18 éves koromba nem figyeltem oda...addig cuki testem volt..most meg ...hát dagadt vagyok, 158kg/68...sajnos...De persze azoknak is igazat addok h le lehet-ne- fogyni...egyszer biztos...de az AKARAT...
2010. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
én is gondoltam a pajzsmirigyemre, ha legközelebb hazamegyek megnézetem mert hiába,hogy fogyóztam és jöhetne a jojó, de azért 30kg plusz az nagyon durva és elég gyorsan jött fel nekem is,plusz vannak plusz tüneteim,mert egész nap idegbeteg vagyok,fáradt és majd bealszom hiába döglöttem 10 órát.Őszintén szólva én nem bánnám ha az lenne,mert a fogyókúra az emésztésem és szerte cseszte,nem viccelek szerintem ha aztmondom,hogy világgá megy a hasam minden nap.
2010. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

10:43

Hát ha szerencséd van, be tudják állítani gyógyszerrel. Nekem nem tudták, kaptam izotópot, megműtöttek és még mindig ott álltam túlsúlyosan. Uh akkor erőt vettem magamon (rohadt nehéz, aláírom), és tornáztam, diétáztam. Azóta rendben vagyok, gyógyszert nem szedek mégis kirobbanó formában vagyok, az evésre figyelek, mozgás meg amit sétálok (futok a busz után), lépcsőzök és sokat rohangálok a friss levegőn.

2010. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
0%
erről beszélek kedves 10.43-as. odafigyelés, ennyiről szól ez a dolog.ha ez hiányzik akkor így járt.
2010. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!