Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan férfi köztetek, aki...

Van olyan férfi köztetek, aki kifejezetten szereri a nagyon duci nőket?

Figyelt kérdés
És fel is vállalná, vagy csak alkalmilag?
2010. ápr. 27. 09:14
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
09:43 köszönöm szépen :)
2010. ápr. 27. 09:49
 22/60 anonim válasza:

Vannak olyan pasik, akik szeretik a kövér nőket.


Abban meg teljesen egyetértek, hogy igazságtalan az élet, valaki zabálhat és semmi jele, más meg csak ránéz a kajára,és hízik 2 kilót.


De sajnos az is igaz, hogy igenis a külső az elsődleges, aztán jön a többi. Azt látjuk először. Oda nem mennék egy olyan emberhez, aki nekem elsőre nem szimpatikus, holott lehet egy hullámhosszon lennék.


Fuhh, de azt úgy utálom, mikor a gebe nők állnak a tükör előtt, megfogják a hasukon a bőrt és azt mondják, hogy milyen kövérek. Volt jópár ilyen barátnőm. Hát ezek nem tudják értékelni,hogy milyen szerencsések.

2010. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Próbálj neten ismerkedni ha nem jársz szórakozó helyekre.Az előitéletekkel ellentétben egyre elfogadottabb már a netes ismerkedés.Biztosan találsz olyat akinek bejössz.Nem csak én szeretem a duci nőket,sőt van aki kimondottan a nagyon szőrős nőket szereti.Mint mondtam már nekem a ducik jönnek be és tudom nem vagyok egyedül.Csak púp ne legyen a hátán.De komolyan.
2010. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt, aki már nem a gereblye nyeléhez igazodik, mert olyan sovány, az már nem is ember. Nő létemre biztosan nem választanék piszkafát, na jó a nagyon túlsulyos emberek azért bizonyára nem esztétikusak, de nem lehet mindenki bulímiás, meg anorexiás. Az egészség a legfontosabb. És vannak kifejezetten masszív hölgyek, akiknek olyan a testalkatuk, ha fogyóznak szinte belebetegednek, fizikailag gyengék lesznek. Ez a fene nagy csontzörgés már szinte alapja a mai divathóbortnak. Élj egészségesen, inkább az önbizalomhiánnyal vannak gondok nálad, nem a túlsulyoddal.
2010. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
1%
Imádom a dagiktól ezt a dumát, hogy jaj alig eszek pár falatot és hízok.Na de ki veszi ezt be, a semmitől nem lehet hízni.(bizonyításképp zárd magadra az ajtót egy hétre és lám nem hízol mert nem eszel "alig pár falatot")Csak ugye nektek a mértékekkel vannak gondjaitok, amit ti kevésnek hisztek az valójában rengeteg.Bekell tartani egy bizonyos kalóriaszintet és nem lesztek hájasak.
2010. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

09:54 és fel is vállalnád/od vagy csak izginek tartod?


légyszi kort írjatok!

2010. ápr. 27. 09:59
 27/60 anonim ***** válasza:
09:58!!!! Sajnos nincs igazad!!! Mivel egy nő ha egyszer meghizott és húzamos ideig abba a testbe is élt, akkor nagyon nagyon nehéz lefogyni!!!!!Még akkor is ha keveset eszik!!!!
2010. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
9:58 Te olyan okos és tapasztalt lehetsz! Komolyan, írj egy könyvet.
2010. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

09:58

képzeld, volt egy 57 kg-os pasim. nagyon jól kijöttünk, csak hülyén néztünk ki együtt. sajna más miatt megszakadt a kapcsolat. ő képes volt 10 tojásból enni a rántottát, a palacsinta 6nál volt elég, míg én 2-3 tojással és ha palacsinta van, 2-3 al jóllakom. róla ki hinné el, hogy zabál mint egy őrült. és imád enni. férfiként hidd el nem akar 57 kiló lenni, de ő meg hízni képtelen :(. sajnálom is emiatt.

2010. ápr. 27. 10:03
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
menj el a pics@ba 9.58 :/
2010. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!