Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan férfi köztetek, aki...

Van olyan férfi köztetek, aki kifejezetten szereri a nagyon duci nőket?

Figyelt kérdés
És fel is vállalná, vagy csak alkalmilag?
2010. ápr. 27. 09:14
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

"Ha fiatalabb lennék istenbizony fel is vállalnálak."


Hát talán ezért is keresem inkább az idősebb korosztály társaságát, mert ők már tapasztaltak jópár dolgot és talán nekik már valóban nem a külső az első és legfontosabb, hanem hogy valaki jó háziasszony, hű feleség, jó anya (mert anyuka vagyok 1,5 éves a picim).

18 éves korom óta mindig volt kapcsolatom, hosszú, tartós kapcsolatok, 4év, 2 év stb, a férjemmel is 4 évig voltunk együtt, ő azt mondta élni akar, és fél éve lelépett. Szóval lehet, hogy az utlsó fél év magánya miatt tűnhetek kissé negatívnak. Csak én már megállapodni szeretnék. akivel talán örökké....

2010. ápr. 27. 12:24
 52/60 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyről már hallottam, hogy köze lehet hozzá, de egyszer említettem a háziorvosomnak, elég lekezelően közölte, hogy ez biztos nem az, többet kellene mozogni. Egész nap kint vagyunk udvaron, sétálunk, bent teszek-veszek, alig állok meg, azt sem tudja hogy élek. És megalázkodni nem szeretnék senki előtt. Az orvosoktól meg szinte mindig csak azt kapom.
2010. ápr. 27. 12:27
 53/60 anonim ***** válasza:
Nem is kell megalázkodnod azért mert duci vagy.Ha a családodban mindenki ilyen alkat akkor nem valószinű hogy látványosan le fogsz fogyni.A picihez meg gratula:)
2010. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

Jajjj nagyon sajnálom, h igy alakult az életed! Én azt mondom, h meglátod h egyedül is fog menni. Inkább élj egyedül mint egy "idegennel, aki egyik napról a másikra lelécelne"!! De figyelj amikor az orvos mondta, h szó sincs pajzsmirigyről, és hogy többet kellene mozogni, akkor te nem mondtad h elég sokat mozogsz?!

Szerintem menje el mégegyszer és szó nélkül kérjél beutalót a "megfelelő" orvoshoz. Biztos h van valami rendellenesség, hogyha a mozgás ellenére hiztál!

2010. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! és ennek nagyon örülök. Én a jég hátán is megélek, és a létfenntartással nem lesz komoly gond soha remélem, csak épp én is csonka családban nőttem fel mert elváltak a szüleim, és tudom mennyire hiányzott egy apuka. És hogy mennyi kellemetlenség ért a csonka család miatt. Szeretném ha apukája lenne a kisfiamnak, és még én is elég fiatal vagyok ahhoz, hogy feladjam, inkább csak kiábrándító hogy tudom, hogy valahol nekem is megvan a másik felem, és olyan nehezen találom meg. Ha meg találok valakit aki elfogadna, az tuti az ország másik felén lakik, és nem adná fel az életét értünk.
2010. ápr. 27. 12:53
 56/60 A kérdező kommentje:
A háziorvost meg megpróbálom újra. :)
2010. ápr. 27. 12:54
 57/60 anonim ***** válasza:

Ok! Probáld meg.

Kapcsolatról inkább egy jóóóó barátot keress, akivel majd ki is alakulhat egy jóóó kapcsolat.

A csonka családról meg annyit, h inkább legyen csonka minthogy egy részeges, elmeteg apa legyen akitől az anyuka nem mer elválni!!!!

Na puszika.

2010. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz, hogy nem fer, hogy ti alig esztek, mégis jönnek fel rátok a kilók. Viszont az sem fer, hogy én meg nem tudom elérni azt a súlyt, amivel elégedett lennék, mert ha érzelmi hatás ér, máris fogyok kilókat alig néhány nap alatt. Aztán próbálom magam újra összeszedni, hogy megint csinos legyek. Nehéz az étvágytalanságot is elviselni.


Egyébként tényleg igaz, hogy egy vékony lány csinosabb, mint egy kövér. Kár szépíteni, így van. Viszont tényleg igaz az is, hogy a kövérebbeknek szebb az arca és a bőre. Én meg erre vágynék.


Az is igaz, hogy a szépség belülről fakad. A kövérebb emberek életvidámabbak és nyugodtabbak, mint a vékony emberek. A véknyak, néha olyan idegsokkosak, borúlátóak.


Mindkét alkatnak megvan az előnye és a hátránya. Elsősorban az a legfontosabb, hogy meg kell tanulnunk elfogadnunk magunkat. Ha képesek vagyunk belátni, hogy mi akkor is önmagunk maradunk, ha csinosak vagyunk, ha nem, már el tudunk indulni varamerre. Szeretnünk kell önmagunkat a jó és rossz tulajdonságainkkal együtt. Ha mi nem szeretjük önmagunkat, hogyan várhatjuk el mástól, hogy az szeressen minket. Ez szerintem elgondolkodtató.


Aki elégedettebb önmagával és képes harmóniában élni a testével, annak ez a kisugárzásán is meglátszik és jobban tetszik másoknak is.

2010. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Szia! Őrült nagy respect a kitartásodért, a férjedtől szörnyű dolog volt pici gyerekkel otthagyni téged. Hogyha ezek után talpra tudtál állni, úgy gondolom, a fogyás már gyerekjáték lesz, kivéve ha nem egészségügyi ill. genetekia probléma. Az ilyen "szakemberekről" is megvan a véleményem, mint a te orvosod...

Sajnos én sem vagyok vékony, 168/74 kiló, már szörnyű sok ideje küzdök a kövérségemmel, de amennyi lemegy, annyi mindig vissza is jön. Pasizás terén ez nem okoz gondot, szerintem nálad sem, hiszen írtad, hogy mindig volt kapcsolatod. Kisgyerekkel biztos nehezebb pasizni. :S


Nagyon sok sikert kívánok a továbbiakban! :)

2010. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. ápr. 27. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!