Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha valaki nagyon fehérbőrű?

Ciki, ha valaki nagyon fehérbőrű?

Figyelt kérdés

Nagyon világos a bőröm. Nyár közepén egy pár hétig lebarnulok egész barnára, de azonnal kifakulok szeptemberben. Az ismerőseim néha "viccből" (de nekem nem vicces) beszólnak emiatt, illetve van egy lány, aki nagyon nem bír (hosszú sztori, lényege, hogy randiztam párszor a volt illetve most már megint jelenlegi barátjával, mikor ők éppen nem jártak, de hát nem voltak együtt, viszont azóta utál, mert újra összejöttek...) és múltkor egy buliban nekem jött és (ironikusan persze) mondta, hogy "bocsi, múmia"

Ezek miatt már kezd zavarni. Szerintetek rosszabbul néz ki a fehér bőr mint a barnább?

20/L


2016. nov. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem néz ki rosszabbul, csak hát ember függő valakinek tetszik, valakinek nem.

Felesleges ilyesmin parázni.

Nekem személy szerint bejön.

2016. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki, nekem pl jobban tetszenek a fehérbőrű lányok...


[link]

2016. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az a ciki hogy 20 évesen ezt magadtól nem tudod eldönteni
2016. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert lenne ciki? Nekem is nagyon feher a borom, pont emiatt szokott mindenki "csodalni", hogy huuu de jo nekem hogy ilyen szep feher borom van. Persze nyilvan ha utal valaki akkor beszol mindenre amire csak tud. O baja, nem kell vele foglalkozni.
2016. nov. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!