Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlsúlyos lányok lustaságból...

Túlsúlyos lányok lustaságból nem fogyóznak vagy annyira szeretnek enni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 11:01
 1/6 anonim válasza:
41%
Mindkettő igaz lehet. Akár együtt is. Illetve még sok dagadék bemeséli magának, hogy jól van így. Rendben van, hogy a hurkái kilátszanak a polóból.
2016. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amikor 158 cm-hez 65 kg voltam, tényleg már elég dagi voltam. Nem örültem neki, de képtelen voltam lemondani a sok finomságról. Sportoltam mellette, de még edzés után is elmentünk a barátnőimmel pizzázni, csak ők 1 dkg-ot nem tudtak hízni. Egyszer megelégeltem és összekaptam magamat, most már évek óta 51 kg vagyok.
2016. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Lusta vagyok. :D Enni is szeretek, bár nem a mennyiséggel van baj, mert nem eszek sokat, viszont nem az egészséges kajcsikat szeretem.


Off:Viszont olyan ruhákat hordok, amiből nem látszik ki a hájam, csak annyi hogy nagydarab vagyok.

2016. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én lusta is voltam, és imádok enni is.

75 kg voltam a 160 cm-hez. Aztán összeszedtem magam, és lefogytam 55 kg-ra. Ezerszer jobban érzem így magam, és tartom is szépen.

2016. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire voltam túlsúlyos, 162 cm-hez voltam 62 kiló. mindenesetre nem tetszettem magamnak, és látszott hogy nem vagyok valami vékony.

azért kezdtem el hízni, mert akkoriban depressziós voltam, és az evés jó volt, néztem közben valamit, játszottam, és ez elterelte a figyelmem. aztán ugye csak rosszabb lett, mert már az is zavart hogy kövér vagyok. a lustaság nem tudom mennyire volt benne. amikor jól kezdtek alakulni a dolgok, akkor már volt kedvem és motivációm mozogni is.

enni mindig is szerettem mindenfélét, de mértékkel, kivéve azt a kb két évet.

2016. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem voltam túlsúlyos azt hiszem, de elég kövér/dundi (170 cm, 78 kg). Gyógyszerek mellékhatásaként jött fel rám ez a sok plusz, amit depresszió/szorongás ellen kaptam. Amikor rájöttem erre (kellett hozzá sajnos több mint 1 év, de még csak 12 voltam), azonnal abbahagytam a szedésüket. Voltak falásrohamaim, volt, hogy éheztem (akár önszántamból, akár külső okokból is), de a baj az volt, hogy ki se mozdultam, olyan mélyponton voltam. 4 év kellett, egy nagyszülő halála és a gyász, ami beindította, majd konditerem és 25 kg-t fogytam. Mára már sok tudást felszedtem, az egészséges életmód híve lettem, testben-fejben is. Még nagy út van előttem, de én örömmel járom be.
2016. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!