Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki szokta nézni Viszkok videóit?

Ki szokta nézni Viszkok videóit?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem tud, pedig már évek óta csinálja a videóit. Pl.A szemhéjtusa paródiának elmenne, a szemöldökét sem tudja meghúzni. De sok hiba van még a sminkjében, csak párat soroltam fel. Ott van pl. Karin Dragos aki tényleg jól sminkkel,és nem önmaga karikatúrája.
2016. nov. 26. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehetségtelen, beképzelt!! Engem nagyon irritál és csúnya is
2016. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nézem Fruzsit. Nem szeretem, nem a kedvencem, de fel vagyok rá iratkozva. (A sminkelési hibái pedig szerintem egyáltalán nem olyan durvák, hogy ne tudjak elvonatkoztatni tőlük.)


Karin stílusa viszont irritálóan... kedves. Beszélni sem tud rendesen és elég tenyérbemászó. Ez speciel engem jobban zavar, mint Fruzsi szemöldöke. Karint nagyon nem szeretem.


De az a jó, hogy mindenkinek más tetszik. Ti nézzétek Karint, én nézek mást. Ennyi.

2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!