Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri kivennem az orrpiercing...

Megéri kivennem az orrpiercingemet? Egy picit dilemmában vagyok. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt csináltattam az orrpiercingemet. Nagyon szerettem, sőt még most is, nem arról van szó, hogy megutáltam volna... Csak egy picit már unalmasnak tartom.


Ráadásul így nem tartom magam "természetesnek". De félek, hogyha kiszedném, akkor nem lenne olyan érdekes az arcom. Mert azért egy testékszer mégis részben a figyelemfelkeltésre való, így meg az hiányozni fog...


Ráadásul ha kiveszem, és utána hiányozni fog, akkor megint fizetnem kell több ezer forintot, hogy újra megcsináltassam...


Mit tanácsoltok? Ti kiszednétek? Kérlek, csak normális válaszokat adjatok!


2010. máj. 1. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod hogy neked hogyan jobb. Vedd ki és nézd meg, ha jobban tetszel magadnak nélküle akkor hagyd úgy. Vagy cserélhetnéd másra, pl ha köves volt eddig akkor tegyél karikát. Vagy másfajta követ.

Én is cserélgetem mindig az ajakpiercingem hogy ne legyen unalmas. Néha tüske van benne, néha karika, néha patkó. Néha kicsi néha nagyobb:) Sose unalmas pedig már 4 éve megvan.

Az meg hogy nem természetes, a smink sem az se a hajfestés se a fülbevaló semmi a világon már...

2010. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ugyanezt éltem át pár hónapja az ajakpiercingemmel :))) 5 éve csináltattam. de végül kivettem. meguntam, hogy vigyáznom kell rá, stb. és ha különlegessé akarom tenni az arcom, beújítok valami sminket :) azt sajnálom ugyan, hogy már nincs meg, de lényegesen kényelmesebb így az élet nélküle :D és nőiesebbnek is érzem magam.
2010. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!