Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a hölgyek akik szőrösebbe...

Azok a hölgyek akik szőrösebbek az átlagnál, de mondjuk nem szőrtelenítenek vagy csak ritkán azokat nem érdekli a dolog?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy hölgyet sem megbántani csak érdekel a dolog!

Volt pár szőrösebb típusú barátnőm (a karjuk csak) és mindig is érdekelt, hogy ők miért nem foglalkoznak vele vagy miért nem zavarja őket a dolog? Megmondom őszintén engem nem zavart a dolog szexinek tartom ha egy nő magabiztos ilyen téren csak azt nem értem, hogy őket ez simán nem zavarta, vagy nem is tudták, hogy nekik kicsit szőrösebb vagy ők is úgy voltak vele, hogy ez lehet szexi!



2016. dec. 23. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Ezt nem szexinek hívjuk, hanem simán igénytelenségnek.
2016. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem feltétlenül igénytelenség, de ha egyszer elkezdi szőrteleníteni, onnantól kezdve rendszeresen kell, mert ez nem egy láb vagy egy intim felület, amit az esetek többségében, - főleg télen - eltakar a ruha. Ezeknél azért nem jelent problémát, ha nem szőrteleníti minden héten, de ha a karját leborotválja akkor megerősödik rajta a szőrzet, és azért az elég feltűnő, onnantól kezdve meg már igénytelen látványt nyújt, mert ha elhanyagolja akkor még erősebb lesz a szőrzet, mint amilyen alapból volt.
2016. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 maryjane89 válasza:
88%

De, sajnos érint és érdekel a dolog.

Én különösen odafigyelek, hogy ne legyek szőrös. A gyantázással szerencsére elértem, hogy a szőr vastagsága felére csökkenjen, és alig látható. Nincs irritáló mellékhatás.

Azt szeretném viszont komolyan megkérdezni, hogy a pasik nem gondolkoztak, hogy a gyakori arcborotválkozás helyett arc szőrzetre való gyantacsíkokat használjanak?

Sokkal selymesebb lenne az arc, és ritkás a szőr. Azt mi is jobban élveznénk, mint a borostás tüskéket.

2016. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, tudják. Nem érdekli őket.


Én is leszarnám, de nem akarok egyedül meghalni, így be kell hódolni.

2016. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szőrtelenítek mindenhol mert érzékeny a bőröm. 15l
2016. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy baromság hogy a borotvátol erősödik a szőr..nekem mennyiségre is kopik..nemhogy erősödjön.
2016. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyszer találkoztam egy nagyon csinos lánnyal kb 25 éves lehetett én akkor 18! Hosszú fekete haj, elegáns ruha magassarkú fehér-fekete blúz úgy emlékszem!

Talán egy óra volt a karján a másikon meg egy karkötő!

Viszont arra is emlékszem, hogy elég szőrös volt!

Az tetszett benne, hogy úgy láttam őt cseppet sem zavarja mert fel is volt tűrve az úja a blúzának mert nyár volt!

De nagyon bejött, hogy még így is teljesen magabiztos volt

2016. dec. 23. 18:50
 8/19 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy szívesen megkérdeztem volna tőle,

hogy nem látod szívem, hogy szőrös vagy babám? :)

Nem mint ha annyira zavarna de téged nem zavar? :)

Basszus egy ilyen dögös csaj miért nem foglalkozik ilyennel?

2016. dec. 23. 18:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy túlzó, új keletű elvárás, és nem mindenkit érdekel.
2016. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
52%

Én szerencsére nem vagyok szőrős, de ami van az is zavar.

Nem értem, hogy más nőket nem zavar. Tízszer szőrősebb a karja, mint nekem és meghagyja.


Aki ilyen az írja meg tényleg miért, mert soha nem értettem ezt.

2016. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!