Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a hölgyek akik szőrösebbe...

Azok a hölgyek akik szőrösebbek az átlagnál, de mondjuk nem szőrtelenítenek vagy csak ritkán azokat nem érdekli a dolog?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy hölgyet sem megbántani csak érdekel a dolog!

Volt pár szőrösebb típusú barátnőm (a karjuk csak) és mindig is érdekelt, hogy ők miért nem foglalkoznak vele vagy miért nem zavarja őket a dolog? Megmondom őszintén engem nem zavart a dolog szexinek tartom ha egy nő magabiztos ilyen téren csak azt nem értem, hogy őket ez simán nem zavarta, vagy nem is tudták, hogy nekik kicsit szőrösebb vagy ők is úgy voltak vele, hogy ez lehet szexi!



2016. dec. 23. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, írod, hogy nem zavar, de rohadtul nem ez érződik ki.
2016. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Annyira nem zavar van akinél ez jól néz ki! Tudom ez furán hangzik de néha tud vonzó is lenni!

Láttam kicsit szőrösebb nőket és ettől függetlenül tetszett! Csak érdekelt, hogy azok a nők akik nem epilálják miért nem?

2016. dec. 25. 20:11
 13/19 anonim válasza:

Szia! Itt egy elo atlagnal szorosebb peldany beszel.. :)

Szerintem akit takaras nelkul feltunoen szorosnek latsz, az mind magabiztos, ezen ne lepodj meg. Mert ez egyfajta batorsag, nem beallni a sorba. NYiltan mas elveket vallani.Aki felvallalja, hogy szoros a karja, es igy mer maszkalni, az magabiztos, es elhiheted, hogy nem erdekli, ki mit gondol, amig neki igy kenyelmes. 10-bol 9 embernek ez nem szimpatikus hozzaallas, es meglepodnek rajta, de nem kell semmin meglepodni, ami termeszetes. Es szerintem is lehet szexi, ha valaki meri ugy elni az eletet, ahogy o azt normalisnak latja. En igy szepnek latom magam, mert onmagamat latom, teljes valojaban, szorrel egyutt, ahogy a tukorbe nezek. :) Annyi a valaszom erre, hogy en is latom, amit te, de semmilyen elvarasnak nem kivanok megfelelni csak a sajatjaimnak. :)

2016. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én ezeket a nőket kimondottan szexinek találom! :)

Abszolút gyönyörűek ezek a lányok és egy cseppet sem zavar, hogy valamivel erősebb a szőrük mint egy átlagnak!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. dec. 26. 15:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kéne leszőrteleníteni egy kart...
2016. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Kérdező neked ez szexuális fétis ami köré ideológiát építesz, hogy miért nagyon jó...
2016. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is szőrösebb vagyok az átlagnál, és ráadásul sötét színű a szőröm :/ Szóval inkább gyantázom. Ha világos színű lenne, akkor nem valószínű h érdekelne.
2017. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A szőrös karú nők jók az ágyban😋.

Több tesztoszteron van bennük ami miatt szőrösebbek ezáltal nagyobb a szexuális étvágyunk.

Több férfitől hallottam ezt a sztereotipiát átlagnál nekem is szőrösebb a karom de nem gusztustalanul.

2017. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szőrösebb adotságokkal vagyok megáldva. Engem nem zavar, ha a kezem valaki szerint szőrös. Magamnak és a barátomnak megfelel, más nem számít.
2017. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!