Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik testrészemen kéne...

Melyik testrészemen kéne változtatnom? Honnan fogyjak? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


köszi :)


2010. máj. 3. 17:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

JAJA.

has meg derék.

Meg fenékre is gyúrnék

2010. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Max egy kis szálkásítás deréktájékon, de igazából így vagy jó sztem ahogy vagy.
2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
fogynod nem kell, csak egy kicsit izmosodj..komolyan. ne ugy mint svájcinéger hanem kis sexy nőies izmokat főleg hasra meg a karodra
2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

az nem literesbugyi hanem egy rövidnaci :)

amúgy nem értem mi a baj az egómmal, egy szóval sem mondtam h tökéletes lennék, ha az lennék nem kérdeznélek :)

2010. máj. 3. 19:30
 25/36 anonim ***** válasza:
Két szempontból is értelmetlen a kérdésed. Egyrészt nem fogynodd kellene, hanem formálnod a fenekedet különböző gyakorlatokkal, hogy nagyobb és kerekebb legyen, másrészt azért sincs értelme a kérdésednek, mert az nem úgy működik, hogy kiválasztod, melyik testrészedről fogysz le, a többi meg úgy marad ahogy volt. Remélem segítettem.
2010. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:

én veled vagyok csajszi

bomba csaj vagy

max annyi amit mondtam h kicsit izmosodj, de ha ilyen maradsz akkor is topten :D

2010. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

20:38


Hát a bombacsajtól messze van, mint Makó Jeruzsálemtől...

2010. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:

Emberek! Szerintem ő nem akar felvágni, mert sajnos nincs mivel.


Nos. Nézzük csak. Neked nagyon sokat kellene először még csak fogynod, majd utána edzened egy kicsit. Gondolom nem egy átlagos alakot szeretnél, nemde?


A csípőd és a combod hájas, ez kicsit ormótlanná teszi az alakodat. Az a nagy probléma, hogy a mostani fiatalok nagyon kövérek. Nap mint nap szembesülök azzal, hogy a kortársaim és az én korosztályom is iszonyatosan hájasak.

Egyszerűen le kéne szokni a büfébe járásról.


Neked is kellene fogynod és jobban törődnöd az alakoddal, mert sajnos ha így folytatod, akkor nem lesz ennek jó vége.


Hajrá! Sok szerencsét.

2010. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Először a lényeg : NEM VAGY KÖVÉR! - tehát ne fogyózz , csak kezdj el mozogni, picit derék-csípő tájélra rágyúrhatnál , bár ez egy alkati dolog, de lehet formálni - mégegyszer mondom, így is csini vagy, de ha kedvet-energiát érzel hozzá, akkor ezekre figyelj jobban.
2010. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

tegnapelőtt 21:12


Hát ha bomba csaj, ha nem... nekem nagyon tetszik

az én skálámon üti a mércét

2010. máj. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!