Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik testrészemen kéne...

Melyik testrészemen kéne változtatnom? Honnan fogyjak? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


köszi :)


2010. máj. 3. 17:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt mondom, hogy nem vagyunk egyformák...

HÁLA A JÓ ISTENNEK!

2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
én is örülök neki hogy nem vagyunk azok ;)
2010. máj. 5. 21:57
 33/36 anonim válasza:
Azért üti a te skáládon a tuti mércét, mert a ffiaknak mindegy, hogy ki dugnak meg. Legyen valamicske melle meg legyen egy luk és akkor mindegy hogy néz ki.
2010. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Azért üti a te skáládon a tuti mércét, mert a ffiaknak mindegy, hogy ki dugnak meg."


Már ne haragudj, de ne általánosíts... ha megkérhetlek!!! Nekem kurwára nem mind1, hogy kivel fekszem le...


F/18

2010. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
azért üti a mércét nálam,mert (probálok ugy fogalmazni,h te is értsd) nekem pontosan elegendő ha egy nőnek ilyen az alakja....nem azért mert mindegy,h kit dugok meg (1ébbként nagyon is válogatós vagyok) hanem mert számomra(és hangsulyozom!számomra) ő nagyon is megfelel...tőle nem kell sem husosabb,sem soványabb...igy pont jo (max 1-2 változtatás,amit javasoltam korábban,de ha igy marad akkor igy marad!! És mégegyszer mondom, a képen szereplő lány Nekem tetszik, ez az én véleményem. Ezért nem kell leugatni!!
2010. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Akkor megdugnád?
2010. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!