Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok vélemény a felsőtestemr...

Lányok vélemény a felsőtestemről? 10 pontból mennyi? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Hát:


Ez most csináltam este, nagyon pocsékak a fény viszonyok, mivel az előző képek ablak előtt készültek napsütésben ez meg itt a sötétben.. Ráadásul nem értek a fotózáshoz kicsit sem, szóval kamerára vettem aztán printscreeneltem :/


[link]


Szóval vélemény?? Nem kondiztam soha életemben.

Küzdősportot űzök, illetve szoktam itthon erősíteni elég gyakran, nem is akarok konditermes izmot annyira.


Van, akinek bejön??


Mint mondtam a fényviszonyok pocsékak és a fal ne kérdezd miért olyan színű, de csak a hátam beleakartam venni, háthaszámít az is, mert ütéseknél pld a törzsizmok elég sokat számítanak.

17f


Nem vagyok olyan nagy darab sajnos, 174 cm magas vagyok.



2016. dec. 29. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy dolgot nem értek. Jó esetben [főleg így télen] egy lány akkor lát leghamarabb félmeztelenül, ha már vagy vele olyan viszonyban, együtt vagytok. Ebben az esetben meg tenni fog rá, hogy halomra vagy kockázva mint a baconszalonna, vagy átlagos vagy. Akkor meg minek az önbizalomdopping? :D Tetűre nem számít egy normális lánynál a felsőtested...:)
2016. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És ha a strandod akarok majd ismerkedni nyáron a röpis lányok körében? akkor szerintem ott számíthat "első" benyomást gyanánt, és de hidd el, ha ruha van rajtad a lányok attól még felmérnek, hogy milyen széles vagy, milyen a karod stb, csak nem veszed észre, van aki még a tenyeredet is megnézi.
2016. dec. 29. 18:08
 3/28 anonim válasza:
100%
Adom az elozot
2016. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:

Egy normális lányt szerintem sem befolyásol, hogy mennyire vagy izmos, de egyébként jól néz ki. Főleg a hátad.


Nem hiszek a pontozós rendszerben, de 10/7


18/L

2016. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Neked kéne olyan lány, aki leakad azon, hogy nem vagy halomra gyúrva? Ha nekem ezt valaki szóvá tenné, lehet, hogy bedobnám a francba a metró alá :D [Mármint úgy, hogy ez őt zavarja, hogy nem vagyok izmos, nem mint kósza baráti megjegyzést, az úgy oké, a tény az tény :D ]

Amúgy megoldás: ne ismerkedj strandon :D Itt a tél, pufikabátban úgyis mindenki hülyén néz ki, itt a mi időnk :D

2016. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ne a kérdés elől térjetek ki és ha önbizalomért jöttem az meg gond? miért zavar téged? kezjük ott, hogy már megbocsáss de nem téged szólítottalak meg, hanem lányokat és számtalan ilyen kérdés van kint, akkor most mindegyikre rákereshetnél ennyi erővel és odaírhatnád ezt. Nem azt kérdeztem, hogy lányok ki járna velem a testem alapján, szóval maga a beszólásod is értelmetlen mert csak véleményt kértem...
2016. dec. 29. 18:14
 7/28 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normálisan nézel ki. Nekem tetszik az ilyen felsőtest, de biztos nem emiatt leszek együtt vagy jövök össze valakivel.

18/L

2016. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt :P
2016. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

még mindig #1

Másold ki, hogy hol voltam sértő :)

Próbálok segíteni, de azt senki se fogja mondani, hogy "WÁÁÁÁÁ Dévid Hásszelhoff te vagy az?? *--*", mert nem igaz. Átlagos vagy. Gondoltam rávilágítok, hogy ezt akár el is lehet fogadni. De bocsánat, nem akartam elvenni egy percet se az értékes idődből a válaszom olvasásával :)

2016. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Azé látszik,hogy erősen behúzod a hasad..

Úgy is csinálj egy képet,hogy kiengeded a beled,majd úgy kérdezd a véleményüket..

2016. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!