Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok vélemény a felsőtestemr...

Lányok vélemény a felsőtestemről? 10 pontból mennyi? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Hát:


Ez most csináltam este, nagyon pocsékak a fény viszonyok, mivel az előző képek ablak előtt készültek napsütésben ez meg itt a sötétben.. Ráadásul nem értek a fotózáshoz kicsit sem, szóval kamerára vettem aztán printscreeneltem :/


[link]


Szóval vélemény?? Nem kondiztam soha életemben.

Küzdősportot űzök, illetve szoktam itthon erősíteni elég gyakran, nem is akarok konditermes izmot annyira.


Van, akinek bejön??


Mint mondtam a fényviszonyok pocsékak és a fal ne kérdezd miért olyan színű, de csak a hátam beleakartam venni, háthaszámít az is, mert ütéseknél pld a törzsizmok elég sokat számítanak.

17f


Nem vagyok olyan nagy darab sajnos, 174 cm magas vagyok.



2016. dec. 29. 18:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozok, elveszi a kedvem, kösz a választ!

Átlagos test azért nem ilyen, átlagosnak az 1 évvel ezelőtti testem mondanám, ahol még ennyi izom sem volt, hanem csak úgy volt rajtam valami.

Teles dologban igazat adok, de tényleg nem azt kérdeztem, amire válaszoltál, mint mondtam nem azt akartam megtudni, hogy ki járna velem a képek alapján, hanem csak önbizalomépítő válaszokat akarok, mert nemrég kezdtem el edzeni komolyabban és érdekel a munkám eredménye.

2016. dec. 29. 18:20
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem húzom be a hasamat, ember 174 cm magas vagyok és 59 kg körül vagyok...
2016. dec. 29. 18:22
 13/28 A kérdező kommentje:
Legelső képen feszítem be a hasam, mert amúgy csak simán lapos, mint azt látod a többi képen, csak tudatni akartam, hogy ott is van izom.
2016. dec. 29. 18:23
 14/28 anonim ***** válasza:

Izom mindenkinek van a hasán csak nem feltétlen látszik a zsír miatt..

Vegyük például a soványakat szerinted miért látszanak a kockáik?

Mert nincs az izmon zsír..ennyi

A te hasadon van zsír ezért látszik csak befeszítve,majd akkor beszéljünk ha zsír nélkül fog látszani

Akkor elismerlek sőt még egy csajnak is beajánlak

2016. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
vágd le a hajad,cig.ány
2016. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Soványnak látszik az izma...


[link]



Nekik is csak akkor ha edzenek rá -_- szerintem azért van különbség, de mindegy mondtam nem vitatkozni akarok! AKI nem véleményt ír az kérem szépen ne is írjon, köszönöm.

2016. dec. 29. 18:29
 17/28 anonim ***** válasza:

Én csak a hasizomról beszéltem..

Más izom tény hogy nem látszik

A link meg nem jó amit küldtél

2016. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

[link]



Mindegy kösz a vitát, nem értem hogy lehet valaki ennyire elcsépelten undorító, hogy itt arctalanul neki áll direkt belekötni a másikbam szánalmas itt pár ember viselkedése, undorodom a legtöbb ilyen embertől a 2-3 normális válaszadónak meg köszönöm szépen.

2016. dec. 29. 18:37
 19/28 anonim ***** válasza:

Szóval akinek nem pozitív véleménye van, az undorító? :)

Egyébként meg a gyakorinak pont az anonimitás a lényege, ha ez zavar, miért nem frászbúkra raktad ki a képet?

2016. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen örülök, hogy ezt szűrted le :) ebből is az értelmed jön le, nem ezt mondtam kedves utolsó, hanem azt, hogy aki direkt nem a kérdésre válaszol és csak vitátszít az az undorító, efogadtam annak a válaszolónak a véleményét is, aki azt mondta nehúzom a hasam, ha ezt hiszi, akkor ráhagyom ez is egy vélemény.. De az nem vélemény, hogy télen kabátban nem látszik, ez kitérő válasz, ebben az esetben a válaszírónak komoly gondja van a szövegértéssel, de mindegy hagyom, nem érdekel, nem idegesítem fel magam pár ilyen emberen, lehet csak szimplán irigyek,
2016. dec. 29. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!