Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el (többi lent)?

Hogyan fogadjam el (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, hogy 'De hisz gyönyörű vagy, az alakod meg olyan, hogy bárki megirigyli', mégsem érzem azt, hogy ez így is lenne. Egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben már Október óta. Nyáron 44 kg voltam 160 cm-hez, és jól éreztem magam, de anyukám szerint rondán sovány voltam, ezért visszahíztam. Jelenleg 52 kg vagyok 160cm-hez, és soknak érzem ezt.

Tesiórákon is kényelmetlenül érzem magam,mikor cicanadrágban vagyok, és ez olyan rossz. Az összes lány teljesen magabiztos, én meg ott takarom magam,ahol csak lehet.

Hogyan tudnám elfogadni az alakom?:(

14l



2017. febr. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális hogy 52 kg vagy az osztályomban a lányok 56-57 kg és ők se túlsúlyosak. De ha úgy érzed magad jobban hogy 44 kg vagy fogyj vissza.
2017. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Sürgősen keress fel egy pszichológust.
2017. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én 43 kg vagyok és 161 centi, de pont amiatt érzem magam rosszul, hogy túl vékony vagyok és igyekszem hízni. Szerintem kérj meg valakit, hogy picit messzebbről fotózzon le és nézd meg a képet. Valószínűleg te is túl vékonynak találod majd magad.
2017. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!