Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a férfiakról akik aranyszínű órát viselnek?

Figyelt kérdés
Tehát mi a véleményetek azokról a férfiakról akik aranyszínű órát viselnek ? Én is aranyszínű órát viselek és megfogalmazódott bennem s kérdés. (Apple Watch S2)

2017. febr. 28. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is aranyszínűt viselek. Teljesen normális embernek tartom magam. Ha más férfi is azt visel,arról sincs semmilyen furcsa gondolatom. (ugye nem komoly kérdés ez :) )
2017. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az aranyszínű kiegészítők, így megállapítanám, hogy nem egyezik az ízlésünk a külsőségek terén. Egy órából ennél többet leszűrni már művészet szerintem :D Magáról az emberről se tudnék meg többet ezáltal, max. ha van rajta egy böszme Apple jel, akkor felismerem, és rájövök, hogy tehetősebb.
2017. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Donald J. Trump ***** válasza:
A háziorvosom visel arany Rolexet, de róla tudom, hogy elég sok pénzt visz haza paraszolvenciában, így betudható annak, nem hántorgatja fel senki. Ha nagyon nem illik az illető szerepéhez és rikítóan kilóg a ruházatából, akkor viszont rohadt gáz.
2017. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!