Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érdekel ennyire, és...

Miért érdekel ennyire, és miért van, hogy minden lányt sokkal szebbnek látok magamnál?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért érdekelhet ennyire, de mindenkit szebbnek látok magamnál..Mindenki csinos,szép,kedves én meg egy nagy nulla..


Pozitivan irigykedek, folyton nézem mások képeit mennyire szépek én meg bármit csinálhatok SEMMI:


Volt barátom mostani barátnője is GYÖNYÖRŰ, nem is tudom én, hogy kellettem neki...



2017. márc. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
en ugyanezt csinalom pedig enis szep vagyok...
2017. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is szépnek mondanak, de én is folyton irigykedek mások szépségére.
2017. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Idess mutassátok milyen helyesek vagytok:)
2017. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mindenki csinos, szép, kedves..."


Ezekből csak a "szép" részén nem tudsz nagyon változtatni, már ha valóban nem szép az arcod. Sajnos ez genetika, persze vannak plasztikai műtétek. Egyébként biztos neked is van valami az arcodban amit ki tudnál emelni.


A "csinosról" annyit, hogy elég macerás dolog olyan stílust kialakítani, ami illik az alakodhoz és a személyiségedhez. De ha olyan ruhákat veszel amikben jól érzed magad és tudod hogy jól állnak, azokban csinos leszel, hidd el. :)


A "kedves" rész meg csak akarás kérdése. Semmi köze a külsőhöz. Persze vannak lányok akiknek szinte az arca is kedves, de ez nem azt jelenti hogy tényleg azok.

2017. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de sajnos nem értem pozitívnak ezt az irigységet :/
2017. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!