Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kivonták a kedvenc parfümömet...

Kivonták a kedvenc parfümömet pár éve a forgalomból. Hogy hogy meg tudtam rendelni mégis?

Figyelt kérdés

Szóval imádtam anno ezt az illatot: Play Boy - Play it rock.

asszem 1 éve akartam rendelni karácsonyra akkor sehol nem tudtam. Majd ajándékba valahogy mégis kaptam. Na ma egy magyar oldalon rengeteg playboy play it rockos dolgot láttam:spray, parfüm, testpermet stb.. Rendeltem is párat. Kérdés ha már nem gyártyák hogy hogy tudtam rendelni? Am láttam más márkákba parfümöt és amiből nem volt ki volt írva, hogy nincs készleten vagy elfogyott vagy ilyeneket. De ezeket meg amiket akartam simán megtudtam rendelni. Akkor mégis gyártanak még ilyet?*-* nem utánzatról van szó.. van valami americás utánzata de az nagyon gagyi..



2017. márc. 9. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A: ugyan úgy tűnik, mintha élne, de halott/frissítetlen a honlap. Ha nem jelentkeznek, és nem jön a csomag, ne lepődj meg nagyon. Legtisztább, ha felhívod őket, tudják-e teljesíteni a rendelést.

B: nekik még tényleg van raktárkészleten a régi cuccokból. Ez esetben, ha van fölös pénzed, vedd meg tőlük, amennyit csak bírsz, egyszeri lehetőség.

C: csak Magyarországon vonták ki a termékeket a forgalomból, és ők olyan helyről importálják, ahol folyamatosan kapható. Ilyen is előfordul.

2017. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy halott lenne az oldal, mert anyum kb hónaponta rendel onnan valamit és általában pár nap alatt ki is hozzák. Csak nem szeretnék csalódni, hogy beleélem magam, mert tényleg nagyon szerettem ezt az illatot.. Remélem megjön. Köszi a válaszod.:)
2017. márc. 10. 05:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg az egyik ilyen play it rockos cuccon rajta volt hogy frissitve kb pár hete. Fuuu remélem van..:D
2017. márc. 10. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!