Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt a Pöttyös Panni...

Mi történt a Pöttyös Panni könyvekkel? A bájos, de mégis nőies rajzok, nagy szemek, piros arc a borítóról?

Figyelt kérdés
Most húsz évesen utána néztem gyerekkorom kedvenc olvasmányának...és szomorúan láttam, hogy lecserélték a rajzokat. Más lett a rajzoló? Kiadóváltás, lejárt szerződés?

2016. jan. 18. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, pontosan mire gondoltál, én nagyrészt ugyanezekre a rajzokra emlékszem (18 évesen:)), de itt leírták ki mikor, melyiket illusztrálta. Lehet, azóta jött újabb kiadás, azt nem találtam meg.

Tényleg van ismerős, meg kevésbé ismerős rajz..:)

2016. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezek voltak "régen", és szomorúan láttam hogy most, 2015-ben kiadták, egy nagy kerekfejű, kevésbé szép, vonalrajzos pöttyös pannival. Legalábbis néhol elég ellenszenvesre sikeredett a borítón
2016. jan. 19. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg ízlés dolga...

Nem tudom, milyen a 2015-ben kiadott Pöttyös Panni ábrázolása, de korábban számomra is megdöbbentő volt a változás, amikor a számomra megszokott Panni alakot teljesen átrajzolták.


[link]


Én még azt a figurát ismertem, ami a linkelt Google találat 2.sorában az utolsó két Pöttyös Panni könyvben szerepel /Szia, világ! és Harkály anyó/


Ezekhez képest nagyon ellenszenvesnek tartottam az új Pannit /2. sor középső kötet: Furfangos szerszámok - lila címhátteres könyvön szereplő Panni/ De a legelső P.P. kötetemben egy még régebbi Panni verzió van, az nekem sem tetszett különösebben, már gyereknek sem.


Ha Te az általam nem szimpatikusnak tartott Pannin nőttél fel, valószínűleg azt tartod kedvesnek, míg én ragaszkodom a saját emlékeimben élőhöz. :)

2016. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!