Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a most még...

Hogyan tudnék a most még lötyögős hasamból feszeset csinálni és a belső combomról a zsírt leedzeni annyira hogy ne érjen össze?

Figyelt kérdés
Nem akarok fogyni vagy 30 kg-t csak lapos hasat szeretnék elérni lehetőleg gyorsan (itt most nem 3 napot ertek hanem 3 honapot). A fogyás az nem tilos csak nincs tervben nem az a fő cél de nm baj ha vlmi módszerrel fogyok is. A lapos has a lényeg. Maga a tömeg mint felesleg nincs sok úgy átlagban rajtam.

2017. ápr. 11. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem így működik ahogy te elgondoltad. A hasadon és a combodon lévő zsír csak fogyással tud eltűnni. Máshogy nem.
2017. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Néhány jól elhelyezett csipesszel.
2017. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Általában egy kis súlyzós tornával tudsz alakot formálni. Én járok hetente kétszer edzőterembe, alakformáló órára, hétvégén valami kardio mozgás: úszás, bringa (futás jó lenne, de sajnos nekem nem szabad).
2017. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a fogyás az tilos csak azt, hogy nincs betervezve.
2017. ápr. 12. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt értjük, de fogyás nélkül sehogy nem lesz laposabb a hasad, meg vékonyabb combod.
2017. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tudnek lehetoleg minnel gyorsabban fogyni? (Kb 2-3 honap allat olyan 6-8 kg-t)
2017. ápr. 13. 10:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Alatt*
2017. ápr. 13. 10:37
 8/13 anonim ***** válasza:

En is gasonló helyzetben vagyok, ha hízok minden hasra, csípőre, combra rakódik. Ha 3 hónapig rendszeresen edzel, legalabb hetente háromszor 1-1 órát, meglesz az eredmény, persze a táplálkozásra is figyelni kell. Az edzesben legyen kardio es alakformalo gyakorlat. A legjobb ha beiratkozol egy edző által tartott órára. (Én step-aerobic es alakformalo edzésre jártam.) A kitartás nagyon fontos, csinálni kell, akkor is ha nincs kedved, edzés kozben majd megjön :). Vacsorára egyél keveset, azt is lehetőleg 18.00 óráig. Mellőzni kell a sült krumpli, palacsinta, stb hizlaló ételeket.

Nekem sikerült megcsinálni:)!

2017. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2-3 hónap alatt 6-8 kilót szigorú diétával és intenzív sporttal tudsz leadni. Nem lehetetlen, de a kalória bevitelre nagyon oda kell figyelni másképp nem működik. A kaloriabazis.hu-n van kalkulátor ahol a magasságodhoz és a súlyodhoz mérve kiadja hogy mennyi kalóriát kéne enned egy nap a fogyáshoz, emellé pedig ahogy az előző is írta kezdj el valami jó kardiós edzést.
2017. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Még azt hozzáteszem, ha kitartóan edzel meglesz az eredmény. Lehet hogy nem pont olyan amilyet megálmodtál, mert a genetikai adottságok is sokat számítanak.

Pl nekem a hasam lapos lett, még kicsit kockás is a haspresektől, a csipőmről is ment le háj. Ami kicsit csalódás, hogy a belső combról nagyon nehezen megy le, szerintem az soha nem lesz olyan amilyet szeretnék (genetikai okokból).

2017. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!