Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a belső combomról...

Hogy tudnám a belső combomról eltüntetni a párnácskát?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja edzek komolyabban, hétfőtől péntekig, hétvégén áltakában pihi van, de akkor is sokat sétálok és hasonlók, de majd be akarom vezetni legalább a hétvége egyik napjára az itthoni tornát. A lényeg viszont, hogy a combom eleje kőkemény, a belső combom viszont zsírpárnás, és ez nagyon zavar, ősszeér és ilyen redős (enyhe narancsőröm van ha összegyűröm a bőrt). Szoktam kimondottan lábnapot tartani, de minden nap csinálok 3x20 vagy 4x20 guggolást, akárhova is edzek aznap, plusz kardio, lábnapokon ezt emelem egy olyan lábösszehúzó géppel, meg olyannal amin felfelé kell tolni a súlyt. Valami csodaedzés erre a területre? Ugyanez van még alul a hasamnál, amolyan hasitasi, meg a hátamnál is ilyen zsírcici féle...bármi ötlet ezekre?

2016. dec. 9. 20:01
 1/2 Szergej55 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, általánosan kell fogyasztanod.
2016. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, szoktam is, de gondolom kell egy adott területre is erősíteni, és ehhez kéne nekem tipp miből mennyit stb.
2016. dec. 10. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!