Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan dolgozzak le a belső...

Hogyan dolgozzak le a belső combomról? (thig gap)

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok, egy kicsit még a bordáim is kivehetőek. 160 cm magas vagyok és 45 kg, egy éve mikor mértek suliban 46 kg voltam. Az orvosok szerint elférne még rám néhány +kg.

Ovis koromtól 3. osztályig jártam szertornára (6 évig). Majd 3. osztálytól 6. vagy 7. osztályig (ezt nem tudom pontosan meddig jártam úszni). És 3. osztálytól egészen máig szinkronúszok (7 éve).

2 éve edzésnek bejött a kondiúszás, ez heti 1 alkalom 1 órát takar. 4 éve bejött edzésnek a torna is. Itt leginkább a 1,5 órából erősítünk és a többi időben lazítunk. Idén év elejétől 2 vízi edzésünk van ahol szinkronúszunk. Az egyik hetente 2 óra, a másik meg 1,5 óra.A 7 év alatt míg nem volt külön edzésben úszás meg torna, addig a heti 1 edzés alatt volt mindenből egy kicsi.

Na szóval ebben annyi a lényeg, hogy a sport része megvan... De ennek ellenére a combom akkor is összeér. Ez ellen mit tudok tenni? Milyen edzés jó arra, hogy ne érjen össze a combom?



2016. dec. 11. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, hogy összeér. Ez genetika, hisz látod, neked is összeér vékonyan is.
2016. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eszkobaR ***** válasza:
Hát nemnhiszem, hogy a zsír miadt érnének össze. Inkább ez csak genetika, ilyen a csontozatod, olyan szögben állnak, hogy össze ér. Ez ellen nemntudsz tenni semmit. Ha még pluszba súlyzós edzést végeznél, guggolás, lábtoló ilyesmi, akkor valoszinű, hogy még jobban össze érnének a plusz izomtól.
2016. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
51%
Genetikailag ilyen, hiszen baromi vékony vagy, akkor csak amiatt lehet. Nehogy még fogyjál, mert akkor anorexiás leszel.
2016. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem fogyni nem akarok semmit, mert igazából már így sincs miből. Az az 1 kg-s fogyás se direkt volt, azt annak tudom be, hogy most vagyok 9 ny-es és tavaly minden reggel 0. óra volt, sose reggeliztem...

Gondolom láttátok/ csináltatok taposást vízben. Az mire megy?

2016. dec. 11. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd. Akármivel izmosítod a lábad, az nem lesz vékonyabb, max. vastagabb...
2016. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
De nem is kell vékonyabb legyen, mert ha ilyen vékonyan össze ér akkor össze is fog akármit csinálsz. Éhen halni meg azért mégsem kellene azért mert endi ha nem ér össze a combod. Szóval szerintem próbáld ezen túltenni magad, egyáltalán nem gond ha összeér a combod.
2016. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen azt értem, de akkor ezért nem kezdek bele semmi extra edzésbe.

És most néztem gyorsan néhány videót amivel ezt thig gap-ot próbálják elérni, a láb helyzete kb ugyan úgy van, mint taposásnál. Itt tényleg az alkat miatt lehet ez az egész.

2016. dec. 11. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm 170 magas 70kg jó sok zsír van rajta, mégis van neki lyuk a lábai között... ez a punci méretétől és az izmok tapadásától függ... ha ilyen vékonyan nincs lyuk a lábad közt, akkor belenyugodhatsz, nem is lesz soha...
2016. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!