Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy szeretnék szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
A hónaljamat, bikinivonalamat mindenképpen szeretném szőrteleníteni, talán kezem, lábam. Jó a kapcsolatunk, mégsem merem megkérdezni. Vagyis inkább nem tudom hogyan. Aki volt hasonló helyzetben, lécci segítsen! Köszi! :) 12/L
2017. ápr. 13. 18:20
 1/6 anonim válasza:
20%
kérdésem az lenne hányéves vagy? egyébként vannak borotvák azokat is lehet használni filérekért kapsz a boltba
2017. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
10%

Oda irta hogy 12 éves.

Én is így voltam majd oda mentem es megkertem hogy segítsen mert zavar.

Rlmentunk kozmetikushoz es rendbe tette.

Nem kell szegyelni,ez termeszetes :)

De szerintem borotvat ritkan hasznalj mert attol feketebb es erosebb lesz.

Szoval csak menj oda es kerd meg .

Sok sikert :)

2017. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Miért kell ezt elmondani?

Én annak idején vettem egy borotvát és leszedtem. Nem jelentettem be senkinek sem és nem kértem engedélyt sem.

Később, amikor már volt pénzem, akkor jártam gyantáztatni és vettem epilátort is.

2017. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezz meg egy nőgyógyászt, hogy mennyire egészségtelen a szőrtelenítés!
2017. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó! NEM teljes intim gyantát akar csináltatni, csak bikinivonalat szőrteleníteni! Nyugodtan megkérdezhetsz bármilyen nőgyógyászt, nem fogja azt mondani h a hatalmas , bugyi alól kilógó szőr egézséges
2017. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem fogja anyud rosszul fogadni ez termeszetes batorsag
2017. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!