Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit költötök magatokra...

Mennyit költötök magatokra havonta?

Figyelt kérdés
Szépségápolásra gondolok, pl. fodrász, körmös, kozmetikus, szolárium.

2017. ápr. 14. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0 ft
2017. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fodrász: nem járok. Magamnak festem egy színűre, glamour kuponnal vettem tehát havonta kb 1000 ft.


Körmös: magamnak festem, mert hiába mentem rendes körmöshöz, eddig mindig rondábbra, igénytelenebbre és egyáltalán nem tartósra csinálták meg a sima körömlakkot. Amit én festek az fent van 2 hétig is és csak azért szedem le mert lenőtt. Sima körömlakk de műkörömnek nézik néha mert jó termékeket használok (és nem is drágák).


Kozmetikus: kb 5-6 hetente járok szőrteleníteni és a legjobbhoz megyek csak, mert szörnyű ha kontár gyantáz, így 5500-12000 attól függően mit kérek


Szolárium: nem köszi, nem szeretnék ráncos lenni és amúgy se barnulok jól. Naptejet használok az arcomra is, éveket tagadhatok le ennek köszönhetően.


Smink: már csak ritkán veszek 1-2 újdonságot, mert megvan mindenből a kedvenc termék és elégedett vagyok velük. Plusz van egy egész bőröndnyi termék amivel dolgozom.


Ruhák: a H&M akciók sajnos beszippantanak, szóval arra el tudok verni havi kb 10ezret. De van amikor pár hónapig nem veszek semmit.

2017. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz félévente 1x járok, az 4000 ft.

Műköröm, műszempilla, póthaj és társai 0 ft. Odafigyelek a kezemre, hetente egyszer itthon formára reszelem és lakkozom, volt már, hogy azt hitték műköröm. Koromlakkot néhány havonta veszek, ha már az előző beszaradt, mert en szinte csak piros és árnyalatai lakkot használok. Így ez sem egy nagy összeg. 5-600 ft/évszak.

Szoláriumba ritkán megyek el, ha épp nem vagyok elégedett a bőrömmel. A Kiwisunba járok, 1200 ft 14 perc és nagyon szép lesz tőle a bőröm!De ez inkább csak tavaszi/nyári kiadás nálam, mondjuk heti/kétheti 1 alkalom.

Öltözködés: havonta vagy kéthavonta veszek 1-1 darabot, ez kb. 10000 ft, attől függ milyen üzlet, van-e akció, de mondjuk a h&m-ben 10ezerből mar 3 felsőt is tudok vásárolni.:)

2017. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Kozmetikushoz pedig nem járok, de ezt annak köszönhetem, hogy nincsenek problémáim a bőrömmel, az itthoni ápolás maximálisan elég.

2017. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Fodrász kb 4-5000, 7000ft kondibérlet és ennyi. Ha elfogy a sminkcuccom vagy kozmetikai termék, akkor megveszem, de nem havonta, nyilván.
2017. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezek közül egyikhez se járok. ismerős néha lecsapogat a hajamból ugyan, de ez nem kerül pénzbe :D
2017. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Haj: 1200Ft havonta festék meg 1300 3-4 havonta színezőre, pár havonta 1000Ft sampon/balzsam/pakolás, fodrászhoz nem járok mert növesztem, a felnyírt részre van egy olcsó hajvágóm, múlt héten voltam fodrásznál de azért az 5 percért ami a felnyírás volt nem kért pénzt. Kozmetikushoz, köröshöz, szoliba nem járok, smink változó, van hogy 5-6000Ft-ot is elköltök ha olyanom van de van hogy hónapokig semmit, legyen mondjuk 1000 leosztva /hó

Inkább ruhákat/ékszereket szoktam meg mindenféle baromságot aliexpressen, ezekre meg annyit költök amennyim éppen van elkölthető pénzem.

2017. ápr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sminkre nem nagyon szoktam kolteni mindenem megvan.

Fodrasz 3 havonta es 1800ft ert vagja a hajam.

Kormoshoz nem jarok.

Kozemtikushoz sem mert magam is kitudom szedni a szemoldokom es az arcomat is kibirom tisztitani.

Szolizni se jarok mert barnitot hasznalok.

Ruhara szoktam kolteni.

2017. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert én kb. havi 10.000 Ft-ot költök ilyenekre 4000 a körmös, 3000 a fodrász (rövid hajam van, havonta kell vágatni), és kb. havonta kétszer szoli, bár inkább csak nyáron. Hajamat magamnak festem hennával (nem drága), szemöldököt is magamnak szedem, évente kétszer megyek kozmetikushoz arctisztításra. Sminkelni nem sminkelek, ápoló dolgokat persze használok, de nem többezres tételeket, és nem havonta kell venni.

Néha mégis olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy sokat költök.

2017. ápr. 15. 14:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Hetente eljárok fodrászhoz, körmöket nem csináltatok, csak kifestem, ha van kedvem. Sűrűn előfordul valami esemény, így elmegyek profi sminkeshez is. Ruhákat illetően nem tudom, van mikor semmit sem veszek, meg van mikor elköltök egyből 50000. Konditerembe járok, ezen kívül kozmetikus, ahol csak gyantázásra van szükségem, a bőröm rendben van. Szoliba nem járok. Kajára nem sajnálom a pénzt, egészségesen étkezem.
2017. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!