Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit költötök magatokra...

Mennyit költötök magatokra havonta?

Figyelt kérdés
Szépségápolásra gondolok, pl. fodrász, körmös, kozmetikus, szolárium.

2017. ápr. 14. 10:31
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
A felsoroltak közül ezekre semmit. Kb. 1500 ft a hajfestékem havonta, magamnak festem és vágom, évente ha elmegyek fodrászhoz. A másik 3 helyen még életemben nem voltam, nem is szándékozom. Sminket, tisztálkodószereket veszek ha szükséges de ezek nem fogynak el havonta.
2017. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz nem szoktam járni, mert nem bízok bennük ha vágásról van szó, de következő hónapban ki akarom próbálni az olaplex kezelést, ami 7000 ft lesz. Körmöshöz nem járok. Kozmetikushoz arctisztításra két hónapja mentem el először, következő hónapban megyek megint, 5500 ft. Nagyon csúnya bőröm van, de kozmetikus után egy rövid ideig gyönyörű volt. Ma voltam szempillát csináltatni először, mert el szerettem volna hagyni a szemhéjtus és a spirál használatát, így tovább aludhatok reggelente :) Ez 6400 ft volt. Ezt 3 hetente kell majd töltetnem, az 5000 alatt lesz. Szoliba ebben a hónapban vettem egy 70 perces bérletet 5000-ért, de ez több hónapig kitart, mert heti egyszer járok csak. Igazából mivel ezeket nem mindet kell minden hónapban fizetnem, így 10-15 ezer megy el ilyenekre. Ezen kívül sminket nem vásárolok minden hónapban. Púdert 2-3 havonta, egy pirosítót meg beonzosítót használok, de ezek már 1 éve megvannak szerintem és a legolcsóbb de minőségi kategória. A szemöldökömre szoktem venni festéket, de azt kínából rendelem, 5 darabot 1500 ft-ért, amivel szerintem egy évig elvagyok. Ruhákat leginkább szezononként veszek, akkor is sokszor netről használtan.

Szoktam venni tisztálkodószereket, parfümöt meg ilyeneket, amikor kell.

Nincs lelkiismeretfurdalásom, mert még nincs se gyerekem, se családom, egyedül a telefonszámlám a fix amit minden hónapban fizetni kell. A fizetésem felét minden hónapban elteszem, egynegyedét kajára szánom, a maradék negyedből meg nyugodtan költekezek, ami kb 50-60 ezer ft.

2017. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz kb. évi 1x járok... ha lehet, ingyen próbálom megúszni, de múltkor is kb. 2e-t fizettem. Nem festetem a hajam, nem vágatok belőle nagyon trükkös frizurát. Nem hosszabbíttom stb.


Körmöshöz egy időben jártam, az olyan átlag havi 7e volt (3hetente mentem), de most már magamnak csinálom otthon.


Kozmetikushoz szintén nem járok, otthon ápolom az arcom, otthon szőrtelenítek.


Szoliba nem megyek, nem szeretem a bőröm barnán.


Amire ezenkívül költök (teszem azt, az alapokon kívül, úgy is mint sampon, dezodor, tusfürdő/szappan, fogkrém, tisztasági betét)


- arckrém: olyan 3-6havonta fogynak (nappali és éjszakai), arra fizetek összesen olyan 6e Ft-ot.

- testápoló: évi szinte veszek egy 1000-2000 Ft-osat

- hajvégápoló: félévente 1000 Ft

- szárazsampon: ebből viszont simán elhasználok havi másfél doboz 1500 Ft-ost

- szemkörnyékápoló: 1000-2000 Ft / félév

- kézkrém: 5-600 Ft / félév

- pattanástalanító: egy évre 2000 Ft

- sminklemosó: olyan havi szinten 1500 Ft

- arctisztító: éves szinten 4000Ft (nagy kiszerelés)

- lakklemosó: félévente 4-500 Ft

- alapozó: évi szinten veszek 2-3-at, ezek ilyen 2-3000 Ft-ba kerülnek per darab

- púder: 3-4 havonta 2-3000 Ft

- korrektor: na, ez fogyóeszköz, 1-2 havonta 1000-1500 Ft

- szempillaspirál: 3havonta 1000-2000 Ft

- szemhéjtus: félévente 1000-1500 Ft

- szemöldökkence: évente 3000 Ft

- egyéb dekorkozmetikumok (szemhéjpúder, ajakcuccok, pirosító, körömlakk): erre elköltök simán átlagba lebontva havi 5-10e Ft-ot, ez a gyengém

2017. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!