Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett nagyon...

Csak szerintem lett nagyon gáz Viszkok Fruzsi?

Figyelt kérdés
Most nem mennék bele azokba a dolgokba, amik nagyon idegesítenek benne, csak ezt emelném ki, ami kicsapta nálam a biztosítékot. A nézőtáborának a nagy része 8-14 éves kislányokból áll, akik még nagyon befolyásolhatóak. Viszkok konkrétan eladta a lelkét az ingyen cuccokért és a hírnévért. Egyértelműen azt sugallja a kislányoknak, hogy csak akkor jók ha 50 millió ruhájuk és 220 millió sminktermékük van, ami szerintem visszataszító. Ami még nagyon szembetűnő az az, hogy mennyire el van szállva magától. Erre a legékesebb példa az volt, mikor Palvint meginterjúvolta, és csinált vele valami kihívást, amiben villámkérdéseket tett fel neki időre. Ezután közölte Barbival, hogy most ő fog kérdezni tőle, aki ettől fel is hőkölt (ezt sokan rossz néven vették és őt szólták le), teljesen jogosan. Ezzel konkrétan magára vonta a figyelmet, mintha egyenrangú beszélgető felek lennének, holott örülhetett volna, hogy egy világhírű modell szóba állt vele.
2017. ápr. 14. 17:28
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Szerintem Fruzsi meg a legtöbb youtuber elég egyértelművé szokta tenni, hogy azt a rengeteg sminkcuccot meg göncöt nem kizárólag ők vásárolják saját maguknak, hanem a felét kapják PR ajándékként. Ez mindig is így ment a youtube-on, külföldön évek óta ez van.

Ha valaki a youtube-ól akar megélni, akkor "el kell adnia a lelkét" a szponzoroknak, mert a youtube reklámokból nem fog annyit keresni, hogy egész hónapban enni tudjon. Tetszik vagy nem, a szponzorokból élnek meg. Nem csak fruzsi, de az összes többi is.


El lehet dönteni, hogy akarod-e nézni, vagy nem, ennyi :D

2017. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én ezért hagytam abba a nézését. Ahogy az első is mondta, ők tényleg a szponzorokból élnek, amit én el is fogadok. De szomorú, hogy ez a videói minőségének a rovására megy.
2017. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nala vannak millioszor jobb magyar beauty vloggerek. Nem is ertem, hogy miert neki meg a Moni szepsegvilaganak van a legtobb kovetoje, mikozbe ok ketten a leggagyibbak. De a kerdesedre: igen, gaz. Mas youtuberek legalabb elmondjak a szponzor cuccokrol is, ha valami nem jo, o meg az egekig magasztalja. Ez gaz, ezzek a videok kb annyit ernek, mintha megneznem az adott termek reklamjat. Nevetseges.
2017. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

szerintem mindig is az volt.


a sminkeléshez nem ért, borzasztóan unalmas, és picsogós, az öltözéke is teljesen átlagos.

én is láttam azt a videót, amit palvin barbarával készített, hát szerintem mind a ketten nagyon gázul viselkedtek. 2 hülye p**csát összeeresztettek...

2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én utálom őt. Sminkelni nem tud, a szemöldöke mindig katasztrófa, állandóan hazudik a kapott termékekről. Viszont én más több feliratkozóval rendelkező youtubert sem kedvelek pl. Karin Dragos. Igaz ő sminkelni legalább tud, de az ő videói is csak a NYX reklámozásából állnak. Ezért is nézek kevesebb feliratkozóval rendelkező youtubereket inkább.
2017. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért a régebbi videóin látszik, hogy nagyon értelmes lány, maximum az újabbakban nem.

Amúgy, ha valaki keres olyan youtubert, aki jól sminkel és kevésbé népszerű, akkor Csivettkát ajánlom teljes szívből. Nagyon nagy arc a csaj.

*ingyen reklám helye*

2017. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Régebben nagyon szerettem,de kb fel éve nem nézem mar.Nagyon megváltozott es teljesen gaz lett.a Palvin Barbis videón en is meglepődtem egy kicsit...Lábat csókolnek Barbibak ha találkoznának,nemhogy meg szóvá teszem neki,hogy lassan olvasta a kérdéseket...
2017. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Kb. 2014ben volt az utolsó jó videója. Azóta leiratkoztam, kikövettem mindenhol. És igen, tisztában vagyok vele, hogy ebből él, és azt is elfogatom, hogy ehhez el kell "adni" a lelkét, de azért ezt lehetne sokkal szerényebben is űzni. Szóval nekem alapvetően a stílusával van gondom.


Akiket pedig ti említettetek:

Én Karint nagyon bírom, viszont a NYX reklámokat nem nézem meg.

Civettka pedig egy vicc. Az "életfilozófiája", a "minél több pasit fogyasztasz el annál nagyobb gyarorlatod lesz" szövegeitől a falat kaparom.


De egyébként én kb. ezen a véleményen vagyok a magyar beauty youtuberek 99%-ánál.

2017. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindig gáz volt.

Mellékes dolog egy youtubernél az, hogy milyen a stílusa, a beszédmódja, mennyire nagyképű, stb., amíg tényleg kreatív és profi sminkes. Ő nem az. A kezdetektől kezdve amatőr sminkes volt, és meglepő módon most is az. Semmi nem fejlődött, szerintem még mindig nem tud sminkelni, igen silány az, amit csinál. Ezek után nem az a kérdés, hogy miért adta el magát a szponzoroknak, hanem alapvetően az, hogy hogy jutott el egyáltalán idáig, hogy eladhassa magát? Hogy kaphatta ő meg ezt a lehetőséget a sok tehetséges öntevékeny sminkes között? Teljesen nonszensz az egész szerintem. Bár tény, hogy a 12 éves rajongótábor nem igényel akkora nagy profizmust, de azért mégis, illene annak a csúcson lennie, akinek van ott keresnivalója, nem?

2017. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Kilences, nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de nekem speciel fontos. :) Több olyan videós is van (neveket nem írok, mert nem akarom, hogy a fanok nekem essenek), aki elismerésre méltóan sminkel, de annyira buta/beképzelt/elviselhetetlen/picsogós, hogy képtelen vagyok egy videóját is végig nézni. Vagy csak lenémítva. Nyilván egy sminkes videónál a smink az elsődleges és a többi csak másodlagos, de én nem tudom tolerálni, ha valaki osotoba.
2017. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!