Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett nagyon...

Csak szerintem lett nagyon gáz Viszkok Fruzsi?

Figyelt kérdés
Most nem mennék bele azokba a dolgokba, amik nagyon idegesítenek benne, csak ezt emelném ki, ami kicsapta nálam a biztosítékot. A nézőtáborának a nagy része 8-14 éves kislányokból áll, akik még nagyon befolyásolhatóak. Viszkok konkrétan eladta a lelkét az ingyen cuccokért és a hírnévért. Egyértelműen azt sugallja a kislányoknak, hogy csak akkor jók ha 50 millió ruhájuk és 220 millió sminktermékük van, ami szerintem visszataszító. Ami még nagyon szembetűnő az az, hogy mennyire el van szállva magától. Erre a legékesebb példa az volt, mikor Palvint meginterjúvolta, és csinált vele valami kihívást, amiben villámkérdéseket tett fel neki időre. Ezután közölte Barbival, hogy most ő fog kérdezni tőle, aki ettől fel is hőkölt (ezt sokan rossz néven vették és őt szólták le), teljesen jogosan. Ezzel konkrétan magára vonta a figyelmet, mintha egyenrangú beszélgető felek lennének, holott örülhetett volna, hogy egy világhírű modell szóba állt vele.
2017. ápr. 14. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem Viszkok Fruzsi teljesen rendben van.

Sokat beszél a tanulásról, a könyvekről és úgy állítja be, hogy igenis jó dolog jól tanulni és olvasni, sokszor egyenesen sarkallja erre a követőket.

Lehet sminkelni nem tud annyira jól, mint egy profi, de ettől függetlenül szerintem jó videókat csinál.

A reklám valóban sok, de ha megnézed bármelyik celebet vagy youtubert, ezt látod. Rájöttek már egy ideje, hogy pl a mi korosztályunk szinte egyáltalán nem néz tv-t, más módon kell reklámozni.

Amíg nyereményjátékokba burkolva reklámoz, addig szerintem nem annyira rossz ez a dolog.És igyekszik azért tartalmat is gyártani, nem tömény reklám az egész.

De érthető amúgy, hogy sok időt forít erre , ebből él meg, együtt kell működnie a cégekkel, hogy meg tudjon élni.

Nekem szimpatikus.

Ezerszer aranyosabb, mint a Maunni szépségvilága, aki végig káromkodja a videókat meg úgy beszél a rajongókkal, mint más a kutyával.

2017. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Én Fruzsit soha nem kedveltem igazán. Én az olyan videósokat szeretem, akik számomra megteremtenek egy szépségideált, mert őket kellemes nézni, tőlük elhiszem, hogy ez meg az jó a bőrömnek, illetve nekik van stílusuk. Fruzsi számomra kissé ódivatú. Nem tartom szép lánynak, inkább átlagos. A hangja kifejezetten irritál, a stílusa pedig nagyon távol áll tőlem. Ezen felül kissé beképzeltnek tartom. Régen megnéztem 1-2 videóját, amíg kevés magyar videós volt, de ma már sokkal jobbak vannak nála.
2017. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!