Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire ronda és...

Hogy lehetek ennyire ronda és szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Fogszabályzó + szemüveg + szeplők + hullafehér bőr. Mi kell még? Úgy nézek ki, mint akire (vagy amire, hahaha) ráragadna minden szemét, komolyan. Egy nagy hányás vagyok! Hogy tudnám elfogadni magam, annak ellenére, hogy így nézek ki? A fogszabályzóval még nem lenne bajom, na de szemüveggel?! Gáz vagyok...

14/L



2017. ápr. 18. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom ota szemuveges vagyok es kellett egy kis ido, de ma mar imadom. Ad egy jo keretet az arcomnak. Bar igazabol eszre se veszem, hogy rajtam van, annyira osszenottem vele. :D ne stresszeld tul. Ha igy gondolkodsz magadrol, akkor ezt fogod kisugarozni, es ezt is fogjak rolad gondolni.


20L

2017. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy gáz.


Nem, nem ház a szemüveg.


Nem, nem lesznek rosszul tőled, ha meglátnak.


Pont olyan vagy, mint a többi ember. A most az utakon járó felnőttek kétharmada is ezt gondolta magáról, aztán felnőtt és ez elmúlt.


Ha te nem szereted és tiszteled magad, ott nagy bajok lesznek. Javaslom, hogy nézz meg pár videót olyan emberekről, akiknek nincs kezük, lábuk, megsérült az arcuk, és mégsem hívják magukat hányadéknak.


Te egy vagy a világon jelenleg többmillió fogszabályozós-szemüveges-szeplős lány közül. És ez nem pozitív és nem negatív.

2017. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj! Minden lany szep a tarsadalom az ami ronda ;)
2017. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

nincs ronda nő, csak igénytelen. ha adsz magadra, tehát tisztálkodsz, előnyösen öltözöl, (bár ehhez látni kéne téged) ronda már nem lehetsz. sminkkel is dobhatsz magadon.

alakod milyen?

2017. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
170 cm, 50 kg körülbelül, szóval nem vagyok kövér. A fejem az, ami egy az egyben vállalhatatlan a hülye szemüveggel, amit egyébként még fel sem mertem venni utcára.
2017. ápr. 18. 16:52
 6/16 anonim ***** válasza:

A méreteid alapján vékony vagy. El sem tudod képzelni, hogy ezért mennyien irigyelnek. A szeplők szépek. A szemüveget lecserélheted kontaktlencsére. A fogszabit meg pár éven belül leveszik.

Plusz tipp: Kezdj valamit a hajaddal! Egy jó frizura nagyon sokat tud dobni a kinézeten. :)

2017. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép, divatos szemüvegeket lehet kapni, nagyon nagy válaszék van és sok ember van, akinek jól állnak, viszont így is vannak emberek, akik szemüveg nélkül sokkal szebbek, csinosabbak. Én minden egyes szemüvegkeretet felpróbáltam, azok közül, amik egy picit is szimpatikusak voltak és így sem sikerült olyat találnom, amire azt mondom, hogy "na igen, ez jól néz ki", csak olyat, amire rá tudom szánni magam, hogy felvegyem. Nem szeretem hordani, kontaktlencsét használok, de van, amikor sajnos rákényszerülök a szemüveg használatára...Szóval, ha valóban nem áll jól a szemüveged, akkor esetleg ki kellene próbálnod más keretet is (bár nem olcsó mulatság) vagy pedig akár kontaktlencsét is hordhatsz. A fogszabályzó pedig egyszer le fog kerülni és akkor majd szépek lesznek a fogaid, gondolkodj hosszú távon:), egyébként szerintem ettől egyáltalán nem lesz csúnya senki, a szeplőktől, fehér bőrtől pedig pláne nem. Esetleg választhatsz egy új frizurát, valamint egy kis smink is segíthet, hogy jobban érezd magad a bőrödben, bár mivel 14 éves vagy ezért nem feltétlenül ez a legjobb megoldás.
2017. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kontaktlencsém van, de nem hordhatom azt mindig, mert pihenni kell a szemnek...és most pár hétig teljes szünetet kell tartanom vele, ezért akadtam ki hirtelen. A fogszabályzóval tényleg nincs bajom, még szeretem is valamennyire, csak hát szemüveggel... Köszönöm a sok bíztató választ, valahogy csak kibírom;)
2017. ápr. 18. 18:24
 9/16 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatalka vagy.

Ilyen korban én is úgy éreztem ahogy Te.

És most próbálok kiszépűlni, és még így se tartok ott ahol a korombéli lányok.

Én 14 évesen, csontváz voltam!

Jó ha voltam 35 kiló és mindig csúfoltak a lányok az öltözőben. Hogy nincs se mellem, se fenekem.

Most már van, és meg is kaptam az egyik lánytól hogy híztam és nagy a fenekem.

A lényeg hogy nagyon sokat fogsz még alakulni.

Ha megnyugtat én is hullafehér vagyok és szeplős.

A szeplőket még elhagyhatod az évek során ugyan úgy a hullafehér bőrt is.

Különben a szeplő most nagy divat, sok modell rajzoltat az arcára.

És biztos nagyon szép vagy, csak elkeseredett. ❤

17/l

2017. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Küldj el linket
2017. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!