Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire ronda és...

Hogy lehetek ennyire ronda és szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Fogszabályzó + szemüveg + szeplők + hullafehér bőr. Mi kell még? Úgy nézek ki, mint akire (vagy amire, hahaha) ráragadna minden szemét, komolyan. Egy nagy hányás vagyok! Hogy tudnám elfogadni magam, annak ellenére, hogy így nézek ki? A fogszabályzóval még nem lenne bajom, na de szemüveggel?! Gáz vagyok...

14/L



2017. ápr. 18. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ragyás szerintem ne aggódj.
2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A fogszabalyzo aranyos, a szemuveg nagyon szexin all, ha megfelelo formaju, a szeplok cukik,a feher bor meg szerintem jol nez ki nem tudom mi bajod van vele.Keresd meg a megfelelo fazonu szemuveget, kesobb, ha meg mindig nek tetszik akkor vegyetek kontaklencset.A fogszabalyzot ugyis leveszik majd ES akkor mosolyoghatsz batran.:)) a tobbivel ne foglalkozz, a szeplok szepek, aranyosak, a feher borrel meg semmi baj nincs
2017. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat! :)
2017. ápr. 20. 16:18
 14/16 anonim válasza:
Szia! A fogszabályzó csak jó, hisz szépek lesznek tőle a fogaid! Mellesleg láttam már sok olyan lányt, akinek az is jól áll. A szemüveg egyáltalán nem gáz, sőt tud sexy és cuki is lenni. Plusz gondolj bele! Akkor, ha nem hordanád, rosszabbodna a szemed. Van egy ismerősöm, akinek szószerint hófehér bőre van, és jól áll neki. Szerintem szép egy fehéres bőr. A súllyoddal sincs semmi baj, pont jó! Nehogy elkezd magadat sminkelni, káros anyagok vannak bennük, csak rontasz az egészségeden, és még ragyás is leszel egy idő után. Légy amúgy pozitív! Sportolj, mozogj, találj egy hobbit, mint például rajzolás! Én imádok rajzolni, hisz ha az embernek van elég fantáziája és kézügyessége, akkor bármit letud rajzolni. Ja, és ha megpróbálsz valamit, és nem is sikerül több alkalom után, akkor se add fel! Sok sikert! :)
2017. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én vagyok a 14-es. És amúgy szerintem szépek a szeplők! :)
2017. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 pinkpancser ***** válasza:
Fogszabályzó majd eltűnik egyszer és a hatása pozitív lesz. A szemüveg helyett lehet használni kontaktlencsét, esetleg lézer, de legegyszerűbb olyan szemüveget keresni ami jól áll Neked és már nem is hátrány. Szeplőkre ott a smink vagy elfogadod hogy vannak (mert van akinek tetszik). Fehér bőr ellen pedig jön a nyár (persze csak fokozatosan a napozással)!
2017. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!