Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar strandokon még...

A magyar strandokon még mindig szörfösgatyában tolják a srácok?

Figyelt kérdés

Nápolyban élek, csak karácsonykor és húsvétkor szoktam hazamenni, a nyarakat nyilván inkább itt töltöm. Utoljára 7 éve jártam magyar strandon, idén viszont esküvő miatt megyek, és maradok is 2 hetet, amiben strandolás is lesz.


A kérdésem hogy Mo. milyen divatot követ éppen fürdőruha tekintetében, még mindig az amerikait, vagy azóta már az olaszos vagy retrós vonal megy? Csak fecském van, abból mondjuk 5-6 és mind elég fain, de ha ez otthon gáznak számít akkor vennék másmilyet.



2017. jún. 9. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt még a szörfös gyatya van igen, 60 év körülieken láttam utoljára fecskét, de ha jól nézel ki szerintem az is tökéletes, meg gondolom a nőknek is tetszik (de lehet tévedek).
2017. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor veszek egy rövid sortot, a combközépig érő fajtát. Aztán ha olyan kedvem lesz a poén kedvéért lehet hogy bevetem a fecskét, majd meglátom. Köszi a választ!
2017. jún. 9. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Itthon gaz a fecske, csak a nagy, szoros, sorhasu oregemberek hordjak! Szerintem mondjuk joggal gaz, nekem nagyon undorito latvany. Mondom ezt lanykent. Konkretan bugyi, ami noi ruhadarab. Miniszoknyat se hordjanak mar a ferfiak.
2017. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Itt a fecske gáznak számít, igen, és a szörfösgatya a divat-amivel egyetértek.
2017. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 hülyeségeit hallva esküszöm kedvet kaptam hogy azért is fecskében menjek, hadd tanuljon a magyar paraszt egy kis mediterrán swaget. Mondjuk kissé meglep ez a szőrös öregemberezés meg női ruhadarabozás a vízilabda hazájában, de mindegy. Amúgy megkérdezhetem hogy mi undorító benne, félsz a faxtól?
2017. jún. 10. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár gáz akár nem, én mindig fecskét hordok. Egyrészt nem strandolok hosszú ruhában, másrészt imádok napozni, az meg milyen már, hogy a combom fehér,a többi helyen meg csoki barna. Amúgy meg sokan hordanak fecskét, nem csak az idősebbek.
2017. jún. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!