Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok (<25év)! Nektek mi a...

Lányok (<25év)! Nektek mi a véleményetek, ha egy fiú szőrteleníti magát? Láb, mellkas, stb

Figyelt kérdés

Én megpróbálom felsorolni az érveimet, hogy miért szőrtelenítek, de először leszögezném, hogy nem vagyok meleg... Elsősorban fiatalabb korosztály érdekelne, kb 25 év alattira tettem.

Láb:

Nekem viszonylag elég erős, dús, hosszú sötét szőrzetem van és egyszerűen nem csak esztétikailag érzem magam rosszul, hanem elsősorban kellemetlen és kissé higiéniátlannak tartom. Akárhogy is nézzük, ha bent vagyok pl. egy szobámban, hiába előtte lett feltakarítva... egyszerűen hullik. De volt már, hogy nadrágban is húzódott... Tehát röviden: sokkal jobban érzem magam szőrtelenítve, ha nem teljesen sima (mint régen világosabb volt + ritkább, gyengébb) az nem zavar.

Érdekelne, hogy hogy vélekedtek róla? Esetleg kizáró ok lehet egy párkapcsolat esetében egy szőrtelen láb?

Hónalj/Fanszőr:

Az előbbit mindenképp csinálom rendszerességgel, de ez el fogadott is szokott lenni. Az utóbbit pedig borotválni szoktam, nagyra nem szoktam hagyni megnőni.

Kar:

Itt nekem valahogy másféle, világos, ritkább, nem túl hosszú így nem zavar.

Mellkas, has: itt lényegében alig nő... azt a néhány idétlen szálat pedig el szoktam távolítani.


Így, hogy kissé érdekelnek a statisztikai adatok elég sokszor pillantottam másokra és sok olyat láttam, akinek szőrtelen vagy majdnem szőrtelen volt a lába. Mennyire elfogadott a lányok körében? És igen elsősorban a láb érdekelne, végtagok esetében szokott a fiúk szőrtelenítése kapcsán kérdések felmerülni.


Lepontozni senkit sem fogok, amennyiben normális, kulturált választ ad. Viszont mind negatív, mind pozitív kritikákat szívesen várok :)



2017. jún. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szeretem a teljesen csupasz pasikat.

A hónalj még egy dolog. Abban semmi kivetni való nincsen, ha nem szőrös.

A szőrtelen láb/kar viszont már eléggé visszatetsző számomra egy férfiban. Nem vagytok meztelencsigák basszus.


Intim meg igazából mindegy, csak ne legyen dzsungel és ne kelljen fogselymezni. Bővebben kifejtve, ha a has szőrős, akkor nekem jobban tetszik ha rövidre van nyírva, ha alapból csupaszabb a has, akkor tőlem lehet csupasz a péló is.


A mellkasszőr is tetszik, de ha tényleg csak 1-2 kósza szőrszál van nem baj, ha kiszeded, mert nem oszt nem szoroz.


viszont, ha ugyanúgy leszeded a lábadról a szőrt, mert neked így tetszik tök felesleges volt kiírni egy 120. kérdést erről.

2017. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem egy szőrtelen férfi nagyon férfiatlan inkább taszító. A hónalj fan szőr borotválás az természetesen oké. Te esetedben az "idétlen szálak " is de hogy egy férfi borotválja a lábát és karját az nonszensz.

Én a szőröseket szeretem bár én a tesztoszteron túltengéses férfiakhoz vonzódom de ez a saját véleményem. Egyszóval a lábad sem a karod ne szörtelenítsd mert az tényleg meleges.

2017. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem tetszik, sőt már-már taszító, ha egy férfinak szőrtelen a karja és a lába. Többi helyen még meg tudnék békélni vele, ha esetleg szőrtelenít, de nem tartom szükségesnek.

Ha neked így tetszik és így kényelmesebb, szedd, hisz a te testedről van szó, és a legfontosabb, hogy te jól érezd magad benne. Viszont azért ne szőrtelenítsen valaki, mert őt egyébként nem zavarná, de azt hiszi most ez a divat, mert ezt látja tv-ben, újságban, instagramon, stb...

L/21

2017. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Esetleg a trimmelés még egy köztesebb megoldás, de engem tényleg nagyon zavar :/ A szőrtelenítés esetében pedig még reménykedek abban, hogy idővel kissé gyengébb, ritkább lesz (van hogy majdnem 1 helyről 3-4 nő ki...)


És egyikkel sem vagyok kibékülve, se a szőrtelennel, mivel tényleg kissé melegnek van titulálva, bár a szememben, ha valaki szőrtelenít nem gondolom se jobban férfiatlannak, se pedig melegnek. Persze felhozhatom a sportolókat, de sajnos vagy nem sajnos nem vagyok az :D

De a szőrössel sem, viszont valahogy szimpatikusabb a szőrtelen. 1. alkalom után kissé fura volt, de mondhatni megszerettem; ez télen volt, akkor pedig még csak nem is látszik...


Részben azért is írtam ki ezt a kérdést, mert több oldalon, és itt is olvasgatva kissé eltérőek a vélemények. Bár a gyakorikérdések nem biztos, hogy a legjobb véleménykutató, ahogy más fórum sem feltétlen, de több mint a semmi :) Illetve érdekelt így 2017-ben, kb ebben és remélhetőleg tényleg ebben a korosztályban + nemben mennyire taszító, avagy fura, de elfogadható és esetleg szerethető.


Nem, nem divatból szőrtelenítem, hanem egyszerűen úgymond a saját "kényelmességem" miatt + tényleg tisztábbnak, higiénikusabb tartom.

Mentek a zöldek, és további véleményeket is szívesen olvasok :)

2017. jún. 25. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én is szőrtelenítem magam,pedig fiú vagyok. Ha itt kiírok egy kérdést,sok negatív választ kapok,viszont a valóságban senki sem foglalkozik ezzel. Szerintem te sem nézegeted a többi ember szőrzetét,így a tiédet sem nézi más. Lányokkal kapcsolatban sem volt soha semmi negatív élményem emiatt.
2017. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Mindenképp köszönöm a te válaszod is, illetve hogy megosztottad saját tapasztalataidat! :)

Ahogy már írtam, és ezzel nem célom minősíteni az oldalt, de az tény, hogy főleg a szépséggel kapcsolatos kérdésekben nem feltétlen születik valós statisztika. Egy kisebb "közösség" és sokszor lényegében ugyan arra a kérdésre teljesen más válaszok érkeznek. Ja és nem tudni, hogy milyen emberek írják, alapból milyen fiú, milyen alak tetszik nekik, stb... ettől függetlenül, hogy még csak a valós neme,kora sem garantált: véleménye ugyan úgy van :)


De ettől függetlenül bármerre is tolódik a pozitív-negatív kritika mérce mindenki véleménye számít és mivel ismeretlenül teszik ezt, ezáltal valószínűleg őszinte véleményt is adnak, amit való életben max a hátad mögött tesznek, legalábbis a szemedbe illendően nem mondják. (de ne legyen igazam!)

Az viszont igaz, hogy megkérdeztem kb 3 közeli ismerőst és szerintük nem probléma, vagy pedig mind1 nekik, meggyőzően őszinte véleményt adva. Illetve még + régebben hallásból barátom barátnőjétől... azért nem csak negatív kritika van. (többi hasonló kérdésnél sem)


Igazából nem célom ezzel a kérdéssel magam megerősítése, vagy elkételkedése ezzel kapcsolatban (bár sikerülhet), hanem csak pusztán az emberek és lehetőleg minél több ember véleménye érdekel; esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban. Valahogy tényleg kevés szőrt tudok magamon elviselni és sajnos genetika nem az én oldalamon áll :( Legalábbis ami a lábat illeti... nagyon nem

--------

Viszont 1 válaszfajtát nem értek, amit több helyen olvastam:

Van, aki azt mondja, ha valakin lényegében alapból nincs szőr (van is ilyen ismerősöm) akkor az rendben, de szőrtelenítve miért nincs? Hiszen a végeredmény lényegében ugyan az. Attól függetlenül persze szeretheti jobban a szőröst, de mégis elfogadott(abb) több esetben.


Sry a hosszú megfogalmazásokért ezzel talán a kérdésem is sikeresen megöltem :(

2017. jún. 26. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!