Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kulonc lettem? Vagy jo igy...

Kulonc lettem? Vagy jo igy ahogy vagyok? Vagy valtozzak olyanna amilyenek a tobbiek?

Figyelt kérdés
1-2 eve a barataim korebe en voltam a meno csaj..de semmi koze sincs a mai menonek nevezheto csajokhoz.Nem vettem meg a legdragabb,legjobb gatyat,cipot stb.Atlagos voltam de megis meno.Es most mar minden baratom akik akkor meg senkik is voltak mostanra mar menok de az a mai "ugyanugy nezek ki mint a tobbi lany " meg a legmarkasabb cipo stb ami aa mai vilagba van a tiniknek.Most mar nekem is van par mai cuccom de en nem szeretem a nagyon kihivo "mai" dolgokat,ruhakat sem .Meg mar az osszes 13 eves is kozmetikushoz jar a szemoldoke meg a tobbi miatt.Nem tudom en nem szeretnem magam "megcsinaltatni" szeretem a termeszetes szemoldokom.De mar neha nem birom "elviselni" a barataimat ezek miatt.
2017. aug. 28. 21:15
 1/7 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. 15/L
2017. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális barátokat kell keresni. Pont a napokban beszélgettem erről egyik ismerősömmel. Nem baj, ha néha kinősz embereket. Természetes, változik mindenki. Senki nem kötelez, hogy örökre valaki mellett legyél. Hagyd el nyugodtan azokat az embereket, akik csak lehúzzák a gondolataidat és már nem érzed jól magad velük. Hidd el sokkal jobban fogod érezni magad, és találni fogsz embereket, akik hasonlóan gondolkoznak, mint te.
2017. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen lányokból kéne több

Sajnos felém is csak a "menő" lányok vannak akiket ki nem állok :/

17/f

2017. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem kéne lesenkizni a barátaidat.
2017. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb az egyediség,én sem szeretek beilleszkedni,pont ez a lényeg.16/l

Tudjátok a különlegest a tökéletes sem pótolja.:))

2017. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem tartoztam a menők közé, viszont már 10 éves korom óta járok kozmetikushoz szemöldököt szedetni, mert valami kórosan sűrű, és iszonyat hamar visszanövő szemöldököm van.

Azokra a márkás (?!) Adidas cipőkre meg soha nem vágytam, mert szerintem a sportcipő egyáltalán nem nőies, így cseppet sem illene a hétköznapi stílusomhoz.

A leírás alapján nem vagy extrém különc, hanem normális.

Mindig azt tartsd szem előtt, hogy TE milyen akarsz lenni, a többi lánnyal meg ne foglalkozz.

Örülj, hogy különleges vagy, és nem egy tömeggyártmány.

2017. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hú gondolom mekkora egyéniség lehecccc. az egyéniségek mind a gyakorin várják a visszaigazolást :))
2017. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!