Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm 12 évesen?

Műköröm 12 évesen?

Figyelt kérdés
Ne kezdjétek hogy ti még 13 évesen se tudtátok mi az! Kicsi szèles körmeim vannak és nem nőnek. Vagyis letörnek amikor nőnek. Sima francia manikűrt szeretnék és nem túl hosszút. A tanárok nem szólnak be de valószínű elkönyvelnek hogy kis ribi vagy ilyesmi. Ezért levonhatják a következtetéseiket?

2017. aug. 30. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 8/10

Van más megoldás is. Hiába írta le miért akar menő műkörmöt. A te egysikú logikád is tetszik.

2017. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#5: 16 éves vagyok, de sebaj
2017. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Lehet h annyi vagy de a gondolkodasod nem arra utal. Nyugodtan lepontihattok nem jelenti azt h nincs igazam attol meg h te nem tudod felfogni

2017. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Ne... szerintem röhejesen nézne ki.

Abban mondjuk nem látok semmi kivetnivalót ha csak a saját körmeidet erősíttetnéd meg zselével valami természetesebb, világosabb színnel és akkor nem is törne le.

De egy épített, hosszabb műköröm egy ilyen fiatal lányon... hát biztos lehetsz benne, hogy mindenkinek lenne egy véleménye róla.

Vagy csináltass gél lakkot. Akkor is erős lesz a körmöd és mégsem műköröm, sokkal természetesebb hatása lenne.

Várj még ezzel pár évet :)

Nekem 14 évesen volt először épített körmöm és akkor is csak egyszeri alkalom volt mégis így visszagondolva elég röhejes hatást kelthettem vele.

2017. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én általános sulimban még csak átlátszóval se lehetett festeni a körmünket. :D Idén nyáron lett először műkörmöm, de még így is győzködtem anyukámat. Szerintem neked még 12 évesen korai. Inkább csak egy gél vagy sima lakkozást csináltass. :) 16L
2017. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Műkörmös vagyok és nekem is van, nyolcadikos ballagáson volt először. Én a helyedben tetetnék egy sima gél lakkot, ha az a bajod, hogy törik :-)
2017. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha jól emlékszem, nekem 12 (vagy 13) évesen volt először gél lakkom, de emlékszem, hogy anya az elején nagyon nem akarta engedni, de aztán belement. Szerintem is korai kicsit a műköröm, várj még vele legalább 14 éves korodig és akkor is valami szolidat válassz. Esetleg géllakkon nem gondolkoztál? Szerintem az már mehet.

2017. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!