Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Irritálóan nagy az orrom....

Irritálóan nagy az orrom. Hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés
Heló. Szóval mint már a kérdésben is olvasható volt hatalmas orral áldott meg az ég. Ez miatt nagyon kevés önbizalmam van az emberekkel szemben (főleg a fiúkkal bár az utóbbi talán nem is akkora probléma). A suliban piszkálnak általában zsidónak szoktak hívni ami nekem (milyen meglepő) nagyon bántó. Amúgy az arcom többi részével nem lenne baj viszont szerintem az orrom elrontja az egész létemet mivel nagyon ellenszenvesnek nézek ki miatta. Máshogy nem tudok fogalmazni. Amúgy is még kismillió problémám van a testemmel viszont ezeken tudok változtatni (plasztikai műtét nélkül). A legrosszabb ebben hogy nyolcadikos vagyok és ebben a helyzetben nagyon várnom kéne hogy végre másik osztályba kerüljek el innen de nagyon félek hogy a másik suliban is így bánnának velem. Nyakamban a felvételi meg a többi szarság és ez miatt az egésztől elveszi a kedvem. Szóval nem várom hogy gyógyszereket ajánljatok és nem nincs szükségem semmilyen orvosta egyszerűen csak az internet embereinek tanácsait kérem hogy ha ők esetleg szenvedtek ilyenben vagy hasonlóban hogyan fogadták el magukat. A válaszokat előre is köszönöm. Bocsánat ha néhol kicsit önsajnáltatóan írtam magamról. Akit érdekel küldök képet magamról is meg az orromról is amelyik érdekli de viszont ide nem szeretném kirakni hátha valaki felismer. Válaszokat előre is köszönöm és bocsánat a regényért.

2017. nov. 4. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez úgy fog megoldódni, hogy még eltelik négy év, leérettségizel, aztán a kutyát se fogja érdekelni az orrod mérete.
2017. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, a suliban piszkálnak.

Vannak barátaid és ők is piszkálnak?

Vagy:

Vannak "barátaid" és ők piszkálnak?

Szemétkednek, vagy csipkelődnek? Nem mindegy!

Észreveszik, hogy neked ez rosszul esik? Mondtad nekik? Vagy csak röhögsz te is, belül meg fáj?

2017. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Küld azta képet tuti, hogy semmi baj az orrodal:D
2017. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, nekem is jöhet.
2017. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
műttesdmeg
2017. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerős a probléma, engem is nagyon sokáig piszkáltak, hogy krumpliorrú vagyok. Ezen nem segítettek a mélyen ülő szemeim.

Gimiben már szerintem nem fognak piszkálni az orrod miatt, addigra kicsit benő a fejük lágya.

Nekem végül a szemüveg jelentett "megváltást", mert elvonta figyelmet az orromról. Persze, ha nincs rá szükséged, ne hordj szemcsit.

Ha szeretnél, küldhetsz nekem is képet.

2017. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is valamennyire krumpli orrom van, regen nagyon zavart. Aztan nem is tudom hogy de egyszer csak jott egy erzes hogy lesz..om! Mar nem foglalkozom vele. Igy is sokan mondjak hogy szep vagyok, es most ezt nem felvagasbol mondom! Nem tudsz rajta valtoztatni, ez vagy te! Ugy vagy jo ahogy vagy! Ha tenyleg olyan zavaro meg mindig ott a mutet. Ha kuldesz nekem kepet, megmondom mennyire zavaro, lehet csak tulreagalod :)!
2017. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kuldj nekem is. Biztos csak túlzol
2017. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, és elfogadni is nehéz. Ismerős a szitu, nekem sincs szép orrom, szerintem rondítja az egyébként szép arcomat, markáns vonalat ad neki, emiatt férfiasnak tűnnek a vonásaim :/ Engem ez régen zavart, ma már 27 éves fejjel nem. Ami viszont zavar aza fogsorom, szóval átérzem a problémád. Kuszák a fogaim, emiatt nem merek igazán jóízűen nevetni. Régen nem zavart, azonban 18-19 évesen pár sráctól megkaptam hogy "Szép lány lenne, de gázak a fogai" .... na azóta egy mosoly sincs az arcomon, azóta sem sikerült feldolgoznom. Hiába voltak kapcsolataim azokkal a férfiakkal akiket mindig is megszerettem volna "hódítani", az önbizalmamon nem segített, végig a 10 évvel ezelőtti mondatok jártaka fejemben. Persze van foszabályzás meg stb, csak az én koromban ez milliós nagyságrendű amire jelenleg nincs keret...


Neked kérdező azt tudom mondani, hogy kár szépíteni, a gátlás benned marad, írhatnám a kliséket h fogadd el magad stb, ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor nem érzed jól. Viszont mérlegelj, lehet te látod csak nagynak az orrod. Másrészt a te korosztályod különösen hajlamos minden kis apróságba belekötni, és piszkálni a másikat. És végül, próbálj a szép részeidre figyelni, pl én azzal vigasztaltam magam, h oké most ez van, viszont szép a szám, szépek a kezeim és a szemeim, és jó a testalkatom.

2017. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha csak körülnézel a neten is, annyi szép lány van, akire ha ránézel aztmondod szép. Viszont ha "elemeire bontod" akkor hát feltűnik, hogy nem szép a szemöldöke, vékony a szája, krumpli orra van stbstb. Nekem régebben aztmondták, nem az "elemeket" kell nézni egy nőn, hanem milyen az összhatás. Nekem is bárha még kuszábbak is a fogaim, de legalább rendben vannak, szép fehérek és ápoltak.
2017. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!