Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert talalja sok ferfi...

Miert talalja sok ferfi taszitonak a mukormot?

Figyelt kérdés

Meg mindig azt gondoljak, hogy a mukorom csak ilyen lehet?


[link]


[link]


[link]


Sokszor meg akad a szemem egyes valaszokon, mikor azt irjak a pasik, hogy a mukorom kizaro ok ismerkedesnel. Ti meg mindig abban a hitben vagytok, hogy a csak a fenti tipusu korom lehet mukorom?

Nekem is mukormom van, mert anelkul ferfias kezem van, a kormom sajat formaja is ferfias, raadasul gyenge, torik, berepedezik, es sose tudtam kifesteni magamnak szepen.

Mindig ilyen tipusu kormeim vannak:


[link]


[link]


[link]


Ne mondjatok mar, ha meglatnatok egy lanyt ilyen stilusu kormokkel, egybol tilto listarara tennetek.



2017. dec. 7. 19:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
62%
Nekem semmi bajom sincs az alsó hárommal. De most adok egy Snickerst neked, mert nagyon ráfeszülsz a témára, ok?
2017. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
24%
Egyrészt mert nem szép (a visszafogottabb sem), másrészt mert általában nem a legokosabb nők hordanak műkörmöt.
2017. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
11%
Természetes szép köröm az igazi.
2017. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
21%

Ajánlom neked a shellakkot, azt is manikűrös csinálja,ráadásul ápolja a körmöt.

Ráadásul oké, hogy neked ilyen szép és igényes... De mondjuk 10-ből egy embernek az. Ronda, ha lenő. Gondolom.

Én nőként se mondom meg au utolsó 3 képről, hogy műköröm, egyébként.

Ezen felül meglepően sok kezfetises ember van, őket ez ált taszítja.

2017. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
4%
Számomra a második garnitúra sem jön be. Semmilyen formában nem viselem el a műkörmöt. Szerintem gusztustalan, és rémesem prolis dolog...
2017. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
12%
Nyugi, ilyen karmokkal is lesz aki lefogad, ha jó a popsid.
2017. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
0%
Mert termeszetellenes.
2017. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen mindegy milyen én mindegyiktől megrökönyödök. Inkább legyen férfias az ujja nem érdekel, de ne legyen ráragaszva semmi kőolajszármazék. Jó, talán az utolsó linken lévőt elnézem, de nem lehet attól merészebb neki.
2017. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy párom, akinek 2 perc alatt tört szilánkosra a körme, annyira rossz minőségű volt.


Műkörmöt csináltatott, de teljesen úgy nézett ki, mint az eredeti. Azzal semmi bajom nem volt.



Az első széria viszont max a többi nőnek szól, mert férfit nem láttam még, aki szerette volna

2017. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
11%
Ááá, még az utolsó is gáz.
2017. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!