Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalat, gondolat?

Tapasztalat, gondolat?

Figyelt kérdés

májusban volt, hogy 1 éve van fogszabályzóm. 2 éve szeretnék egy nyelvpiercinget. (14 vagyok.) édesanyám azt mondja, hogy addig semmiképp sem lehet, ameddig van a fogszabályzó. de még vagy fél évet, biztos, hogy rajtam lesz.. utána meg tesznek fel egy másikat, amit egy évig kell hordanom ismét. (állandó lesz az is) s azt szeretném kérdezni, vagyis ennek az a lényege, hogy nyelvpc, plusz fogszabályzó tényleg nem jó párosítás? nem érintkezinének.. max ha játszanék a piercinggel, de megtudom állni, ahogy sok más dolgot is kibírok.. volt már valakinek mind a kettő egyszerre? vagy várjam meg, amíg leszedik? (biztos, hogy nem várom meg. nem bírom sokáig már.) nagyon káros a kettő egyszerre, vagy konkrétan semmi közük egymáshoz?

köszönöm a normális válaszokat.

14/L.


2010. jún. 2. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a nyelvpc szétizéli a fogzománcot. gratula... hallgass anyádra.
2010. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ugortt be h anyukád nem szeretné h 14 évesen nyelvipc-d legyen amivel egyébként teljesen egyetértek nem csak mert szerintem ronda, hanem mert fiatal vagy még és azoknak különösen gázul áll. Bocsi. Szóval anyukád erre fogja és így nem mondhatsz ellent, míg más érvét megtámadhatnád. azért csak maradj így, ha midnenképpen akarsz inkább az orrodba lövess az jobb
2010. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem kell leoltani.. nem nehéz a felfogásom.. köszi.-.-"

anyunak konkrétan tetszik, mondta, hogy van, akinek jól áll. de nekem még semmiképp nem lehet. de most, addig könyörögtem neki, ameddig azt nem mondta, hogy ha majd megkérdem a fogorvosom, és igent mond, azaz lehet a kettő egyszerre, akkor megcsináltathatom.:)

köszönöm a választ.

2010. jún. 4. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
tiszta fémszájú leszel hogy néz már az ki nyelv pc + fogszabályzó, amúgy is kislány vagy még, nyelv pc-t meg többek közt "szexuális segédeszköznek" is használják, gondolom (remélem) nem arra kell, akkor meg minek, mert ha azt hiszed jó lesz, akkor el kell szomorítsalak, mert 1 nem divat, 2 nem is néz ki jól (pláne egy 8.os szájában)
2010. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem támogatom a pc-t. Van egy barátnőm, aki rakatott be magának. Azóta nem értem, hogy mit akar mondani a telefonban... :S :D
2010. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!