Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a vékony nők a menők és...

Miért a vékony nők a menők és miért ducizzák le a normál testalkatúakat?

Figyelt kérdés

Azt senki ne akarja bebeszélni nekem, hogy biztos irigységből írom ki ezt a kérdést, és bizonyosan túlsúlyos egyén lehetek aki irigykedik a normál csinos nőkre.


Az életben is ezt tapasztalom, itt gyk-n is, hogy a nagyon vékony nőket dicsérgetik milyen szépek és csinosak, a normál, átlagos testalkatú lányokat megszólják duci, vagy akár kövérnek nevezik őket.

A vékony már lassan a normál, a normál duci, a duci kövér, a kövér nem ember.


Én objektívan normál, átlagos testalkatúnak számítok, de a modellekhez képest erősebb a testalkatom.


Az ok, fogadjam el magam, hisz úgyse tudok úgy kinézni, mint a vékony nők, a szélesebb csípőm miatt, de azzal mit kezdjek, ha körülöttem szinte mindenkinek a vékony, törékeny lányok jönnek be, azokat dicsérgetik milyen csinosak?? Azzal mit kezdjek, ha nem én vagyok az ideál, és nem is tudok így kinézni?

Főleg ha a környezet is ezt sulykolja az emberbe.


Az is döbbenet, hogy állítólag a Palvin Barbi képe alá is oda kommentelték, hogy ő duci, valaki azt is, hogy kövér. Hol duci az a nő?? Vagy kövér?? Őszintén. Szerintem sok nő szeretne ilyen ''duci'' vagy ''kövér'' lenni mint a Barbi, lehet a személyisége kifogásolható, de az alakja nem.


Csakhogy tisztázzuk a fogalmakat, mire gondolok.


Vékony, modell alkatú:


[link]


[link]


[link]


Normál testalkat:


[link]


Duci:


[link]


Kövér:


[link]



2018. jan. 15. 17:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inkább az az észrevételem, hogy a duci nőket gyönyörűnek és vonzónak nevezik. A vékonyakat bomba nőnek, gyönyörűnek (néha jönnek a gebéző kommentek, de az igazából inkább fakad irigységből, mint gonoszságból).


És aztán jön az átlagos női testalkat. Úgy érzékelem mostanság, hogy az átlagos nők a céltáblák leginkább. Ők a közvélemény szerint kövérek. A valóban kövér nőknek nem mondják a szemükbe, hogy kövérek, mert divat lett fokozottan figyelni az érzelmeikre. Már nem az a legnagyobb divat, hogy beszólunk a kövér nőknek, hogy kövérek, vagy a vékonyaknak, hogy anorexiások... Nemnem. Most az a divat, hogy az átlagos testalkatú nőket kövérezzük. Mint pl Palvin Barbi esetében is, igen. Az a nő tökéletes testalkatú. Tegyük félre azt, hogy a modelleknek vékonynak kell lenniük, mert akik őt lekövérezték, nem olyan kontextusban tették, hogy így nem modellkedhet... Hanem csak odavágták, hogy "Barbika asszonyos lett, olyan, mint egy bojler."


A következő kérdésben az általad belinkelt "duci" vagy "kövér" nő tökéletes, és nehogy fogyjon.

2018. jan. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok, egy átlagos testalkatú, Palvin Barbis "asszonyos" lány, aki hetente kap egy jótanácsot, hogy ne egyen annyit.
2018. jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%

#21 ezt sajnos jól látod, a vékony lányok szépek, figyelnek magukra, a ducik pedig istennők akiknek törékeny lelkét támogatni kell hiszen gyönyörűek, a kettő között pedig mindenki kapja be, ha van egy pici hasad belekötnek hogy "hmmm fogyhatnál már" mintha 50 és 80 kiló között nem lennének érzelmei az embernek. A legtöbb "foggyá" cikk róluk szól "hogyan dobj le PÁR kilót?" "narancsbőrös vagy" "tüntesd el a pocakod" "fúúúj integető izom".

Ha nem lenne párom aki verbálisan pofonvág mikor elkezdem froclizni magam mert nem vagyok tökéletes már rég a kútba ugrottam volna, ezt egyedül nem lehet bírni.

2018. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, így van. A kövér lány gyönyörű, legyen magabiztos, "body-positive", szeresse önmagát mert a kutyák játszanak csontokkal, egy teltkarcsú nő a férfiak kedvence, imádni fogják.

A vékony nő pedig az ideál, a VS modellek a leggyönyörűbb nők a világon, az összes férfi őket akarja, rólunk álmodik. A nők irigykednek rájuk, és olyanok akarnak lenni, mint ők.


Palvin Barbi pedig menjen el edzeni, kicsit asszonyos lett, kicsit husika. Scarlett Johannson kövérke, kicsit "puffancs" lett, de Ashley Graham gyönyörű, szexi és nőies! A nők pedig támogassák egymást, tartsanak ki egymás mellett testalkattól függetlenül, kivéve, amikor fogyókúrás tanácsokat osztogatnak egy 170 centihez 58 kilós társaiknak :D


Hatalmas az ellentmondás.

2018. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok. 42. Ha tudnád hányszor megkapom..
2018. jún. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!