Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing:Keloid?

Industrial piercing:Keloid?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olvastam hogy az industrial pc-nél keloid alakulhat ki.

Ha ez megtörténe mivel lehet "eltüntetni?

Vagy, ez ritka egy fül pc-nel?

Jövő héten megyek szúrattani, de kicsit félek ettől a keloid izétől ^^'

Köszi elore is!



2018. febr. 9. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Normál esetben ápolod a friss piercinget octenisept folyadékkal napi 4-5 alkalommal. Amennyiben keloidos kinövés jelentkezik, elmész patikába veszel hidrogén-peroxid oldatot és azzal kenegeted napi 3-4x 3-4 héten át, az leszárítja.

Nem mondanám ritkának, de inkább emberfüggő. Aki kevésbé bírja a testékszereket (szervezete kevésbé bírja), annál több rá az esély.

2018. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hajlamos nagyon csúnyán hegesedni a bőröm, inkább kerülöm az ilyen sérüléseket.
2018. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Csak itt olvastam róla, van egy Helix-em és azzal semmi gond nem lett. Szerencsére.

Azokat az oladtokat kiadják nekem? 16 vagyok.Vagy anyukámra bízzam? :D

2018. febr. 10. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a teafa olajról hallottam még hogy jó rá, de nekem rendszeres tisztítás mellett nem is volt semmi gond :)

Egyébként szerintem simán kiadják a gyógyszertárban.

2018. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!