Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az ilyen...

Nektek tetszik az ilyen vékony alkat ill. hogyan lehet valaki ilyen vékony?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. febr. 17. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

Ez NEM generika, hanem kökemény anorexia következménye.


Voltam anorexiás, meg klinikán is, és mind igy néztünk ki.

Aki genetikaiéag vékony (mint barátnöm pl), azon is van izomka meg valamennyi zsir, ezen semmi.

2018. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyel mar *****, aki anorexiasnak mondja a csajt. Miert feltelezed ezt rola? Vannak betegsegek is peldaul, ami miatt egy csomoan nem tudnak hizni, es ilyen sovanyak. Genetikatol is lehet ilyen, ha anorexias lenne nem pakolgatna fel netre a kepeit, hanem a korhazban fekudne vagy pszichiatrian!!
2018. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Egy max 11-12 éves kislányról lehet szó, szóval számomra ebben a kontextusban totál értelmetlen az, hogy tetszik-e vagy nem. Egy kislány, nem fogok egy kislányt baszogatni vagy épp dicsérni az alkata miatt, és normális esetben nem is formál senki véleményt arról (felnőttként legalábbis), hogy hogyan tetszene neki egy 12 éves gyere.
2018. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
22%

Ó, ne viccelj már, tele a net anorexiásokkal. Youtube csatornák tömege. A legtöbbjük nem kap semmiféle kezelést, viszont egyre jobban terjesztik el ezt a "nagyon szexi" divatot a sok gyökér kamasz között.

Ez a csaj anorexiás. Nem beteg, anorexiás, nekem elhiheted. Egyre több lesz belőlük, éppen ezért, mert ezt látják mindenhol. Részemről mondjuk teljesen oké, úgyis kissé túl vagyunk népesedve :)

2018. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Nem beteg, anorexiás"

Aki anorexia egy betegség...

2018. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
* az (aki helyett, nem tudom, miért azt írtam:D)
2018. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem atom módon bejön ez a vékonyság.

Tojok az anorxiára, youtubetrendységmajmolás és hasonlókra.

Itt és most látok valamit, ami tetszik, és ennyi.

Tovább nem érdekel :-)

2018. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!