Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ennyire kitagadott...

Miért ennyire kitagadott dolog a szandál?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a híres-neves zokni+szandál kombóra gondolok, hanem magára szandálra.

Miért ragaszkodik ennyire minden korombeli a vászoncipőhöz? 30+ fokban nem értem miért azonnali választás a könnyen szellőző szandál mellett.

Nyilván a férfi láb nem a leggusztább dolog, de ha normális keretek között van tartva szerintem semmi gond nincs vele.

17/F



2018. máj. 8. 14:25
 1/7 anonim válasza:
83%
Most lehet engem szidni, de én utálom a szandált/szandálosokat.Lehet hogy praktikus, de divatba nem illik, hülyén néz ki.Személyes vélemény!
2018. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Például egy nagyvárosban is, de mindenhol máshol is, bele mehet a por ami piszkos meg fekete lesz tőle a lábad meg a papucs, meg pl nem feltétlenül annyira gondolják higiénikusnak. De szerintem nem vetik meg; csak mondjuk esetleg nincs szemelőtt, meg elvannak ők azzal a vászoncipővel is, akkor minek (kényelmi szempontból még) egy olyan kapcsolgatós lábbelire beruházni? Lehet, hogy ezeket gondolják.
2018. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Tiszta retek lesz benne a nap második felére a lábad, ha esik ha csak száraz por, bárhogy.

Meg alapvetően sem elegáns.

Igen, lehet praktikus, de ami praktikus nem feltétlen néz ki jól, sot...

2018. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%
Szerintem semmi baj nincs a szandállal. Ha neked az kényelmes, akkor hordd azt, ne foglalkozz másokkal. :D 18/L
2018. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
En sok eve hordok sportszandalt nyaranta, mert szamomra kenyelmes es elvezem, hogy nincs teljesen zarva a labam. Ja es szamomra egyaltalan nem tunik kitagadott vagy kulonleges dolognak, barati korben szinte minden fiu hord kozben valamilyen szandalt. Az meg hogy valakit ez alapjan itelj meg, ahogy az elso valaszolk irja, nagy vicc.
2018. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Mert a női lábfej gusztusos? Fuuu, itt a szandálos-papucsos idő, különféle gusztustalan lábujj és köröm formákkal... 😱 Pfejjjj
2018. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem divat. Bezzeg ha van egy fehér tornacipőd húsz ezerért, ami pont ugyanolyan mint a kétezres kínai, csak devergó meg konverz esetleg, na az már valami.
2018. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!