Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 vagyok, és most NEM A...

12 vagyok, és most NEM A FIÚKNÁL AKAROK BEPRÓBÁLKOZNI! A legjobb barátnőm elég menő az osztályban, sőt a suliban, és mellette elég kínosan érzem magam. Amúgy meg, ha nem lennénk ilyen jóban, nem is állnának velem szóba. Szval, hogy lehetnék menőbb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

12 évesen nem azon kéne gondolkodnod,hogy hogyan legyél menőbb.

Miért , mitől olyan menő a kedves barátnőd?

2010. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek igaza van! Kivéve azoknak, akik azt tanácsolták, hogy rugdossam a kutyákat. Én szeretem az állatokat. jaaaa meg annak aki olyanokat tanácsolt hogy szarjak a tanár asztalára stb...

Igazából azért menő a barátnőm, mert..... hát ő önmagát adja. Eddig én is önmagamat adtam. na mindegy.

mindenki felejcse el a kérdésem! hehe...

2010. jún. 15. 17:43
 13/16 A kérdező kommentje:

ja meg télleg felesleges volt ez a kérdés. főleg ahogy megfogalmaztam...:P a lényeg, hogy jól kijövünk a "menő barátnővel"

ezt még elmondom ok? szval az osztályba vannak olyanok, akik ha a barátnőm mondja menő, ha én akkor meg nem. van aki ha mondok vmit valakinek, és nem tetszik neki akkor képes beszólni. általában le zoktam szarni (oh, I'm sorry) vannak azér jó arcok is.

és télleg felejcsétek el a kérdésem!!! Thanks.

2010. jún. 15. 17:53
 14/16 anonim válasza:

Egyszerű: Öltözködj divatosan, de ne vidd túlzásba!! (Szűk farmer, hosszú ujjú mintás póló, sál, cipő/csizma NEM MAGASSARKÚ! esetleg ujjatlan kesztyű) hülyéskedj, LÉGY ÖMMAGAD, ÉS A LEGFONTOSABB:

NE görcsölj azon hogy ő menőbb...stb.

2011. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én azt mondom ,hogy járj divatosan beszélj csúnyán utáld azt a tanárt akit a barátnőd is utál.nálunk igy van az osztályunkban mindenki utálja az énektanárt mindenki csúnyán beszél mindenki divatosan jár kivéve a tanyasiakat
2012. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szánalmas mi számít "menőnek"... a csunya beszed? a tanar lenezese? Amugy ha tenyleg 5-os vagy mindenbol akkor remelem ez a "felejcsétek" dolog csak vicc volt...
2012. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!