Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb szőrtelenítésre? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy gyűlölöm a borotvát. Az epilátort meg most nem tudnám megfizetni. Szeretnék áttérni a gyantázásra. Szerintetek az alveola cukorpaszta vagy az x-epil happy roll lenne a jobb döntés? A cukorpasztát melegítő nélkül szeretném megpróbálni alkalmazni. De még sosem gyantáztam úgyhogy kíváncsi lennék egy a témában jártasabb ember véleményére :) a válaszokat előre is köszönöm :)

2018. jún. 3. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... Fiú vagy? Vagy lány?
2018. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18/L vagyok. És igazándiból a gyantát az egész testemen szeretném alkalmazni :)
2018. jún. 3. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Miért Csubakka vagy?
2018. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem inkább menj el kozmetikushoz, ne kínozd magad otthon, főleg ha az egész testedet le szeretnéd gyantáztatni. Egy kozmetikus egy-kettő megcsinálja, és nem is fáj annyira.

Amúgy én cukorgyantáztatok. Nem fáj annyira, és többször végig lehet menni vele egy adott ponton, ha elsőre nem szed ki mindent.

2018. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dávid86 ***** válasza:
Vagy gyűjts pénzt és nézz utána az elektrolízises szőrtelenítésnek ha végleges eredményt szeretnél.
2018. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Vagy fond be a hònaljad ;)

Én arra bukok ;)

2018. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!