Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok az ilyen alakú nőkről, mennyire tetszik az ilyen test nektek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem számít soknak ez még? Elég formás?


2018. jún. 11. 01:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Eggyaltalan nem vagy formás
2018. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Igen, erre a seggre vagyok büszke, mert rengeteg munkám van benne. Nem baj, ha nem tetszik azt elfogadtam és el is fogadom megfelelően tálalva, de sértegetést nem kértem, sem személyeskedést.


A második adag képen azért tűnhetek puhábbnak, mert nem edzés után készült. És másak a fényviszonyok is.


(A priviseknek: nem szeretnék ismerkedni, csak az alak miatt tettem fel a kérdést. :) )

2018. jún. 11. 15:06
 23/31 anonim ***** válasza:
9%

Azért elég sok esetben elég paraszt beszólásokat nyomnak itt sokan... jó persze gondolom sokaknak nem ez a vágyaik netovábbja de azért akkor is. Eddz valaki aztán itt nekimennek egyesek hogy ,,mint egy bot"... jó persze ajnározni nem kell, de a véleményt is ki lehet kulturáltan fejezni.

Amúgy meg aki csak úgy beszól azért nézzen már magába akár férfi akár nő hogy ő mennyivel néz ki jobban mint a kérdésben szereplő hölgy, és hogy mennyi munkát tett bele. Mert én abban is biztos vagyok hogy a kritizálók fele az a bőrfeszességet nem képes produkálni ami a kérdezőnek van, nem még hogy izmos és kidolgozott legyen anélkül hogy a lámpát felkapcsolná hogy valami árnyék vetüljön mellre vagy a kockákra :)

2018. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon szép alakod van :) Szép feszes a bőröd, látszik hogy sportolsz, és szerintem arányos is (van derekad, első képen valóban kicsit egyenesebbnek tűnik a felsőtested, de a bikinis képen látszik hogy nem az). Kifejezetten nőies, csinos.
2018. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen rendben van.
2018. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%

A 16-17. linken már nagyon jól nézel ki. Szerintem ezen már nőies vagy.

Olyan mintha nem is az a csaj lenne.

2018. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Így nagyon csinos vagy az utóbbi képeken.

De az elsőn az nem szép.

2018. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%

Ez c kosaras cici?

Mert nekem is az van de félgömbök és 3x ekkorák. Ez hogyan lehet? De fura.

2018. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom, pedig C-t hordok.:)


Egyébként ha nem lett volna átrakva a kérdés ebbe a topikba, talán még srácok is válaszoltak volna, dehát így jártam :D

2018. jún. 11. 22:07
 30/31 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de szentem kva jó tested van
2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!