Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esélyem egy jó párkapcsola...

Van esélyem egy jó párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nagyon szőrös lány vagyok, próbálom eltávolítani de nem mindig megy.

Sok helyen sötét és erős a szőr: láb, kar, has ,derék

Szerintetek van esélyem arra, hogy valaki igy is szeressen?



2018. júl. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze. :) akit csak a tested érdekel az amúgy se fontos. De amúgy ha Téged zavar-esetleg szőkítéssel próbálkoztál?
2018. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szőrös vagyok és erős sötét színű, a bőröm pedig világos és érzékeny...

Borotvát bírom egyedül de ha reggel leszedem estére már szúr, szóval gyorsan is nő.

És hogy tetézzem a dolgot a nyakam és az állam is durván szőrös ami azért a lányok többségének nem szokott.

Volt alkalmi és hosszú kapcsolatom is, mindig akadt azért udvarlóm, ha nem is tolongtak. Általában rákérdeztek hogy neked ott miért olyan. Kínos volt, de túlléptek rajta. Nemsokára férjhez megyek, úgyhogy szerintem nem akadály, maximum könnyebb kiszűrni azt aki csak a külsőségekre fókuszál.

2018. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok. teljes lábamat és karomat is borotválnom kell minden nap de amúgy már estére szúr nekem is. van párom, elég régóta vagyok vele együtt. a hasam is elég szőrös volt, de most hogy lebarnultam az nem látszik. szóval borotválni kell.. vagy epilálni gyantázni, akármi. esetleg lézeres szőrtelenítés.
2018. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 22. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szőrös vagyok, szó szerint a teljes testemet, lábujjaktól nyakig borotválom, ráadásul nagyon erős, így gyorsan nő. Volt már párkapcsolatom, akadt akit zavart, de a többség elfogadta.
2018. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!