Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat változtál 30 éves...

Sokat változtál 30 éves korodra a 15-20 éves külsődhöz képest?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok légyszíves.

Ha változtál, mit gondolsz mi az oka? Jó vagy rossz irányba?

Miért van az, hogy van akire rá se lehet ismerni, van aki meg szinte ugyanolyan? Mennyiben változott a külsőd cigizés, vagy terhesség vagy fogamzásgátló hatására?


2010. jún. 19. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én még csak 29 éves vagyok,de azért leírom a tapasztalataimat,ha nem baj.

Én olyan 22-23 éves koromba elég szépen meghíztam (10 kg),pedig ugyanúgy ettem.Tehát már változtatnom kellett az étkezési szokásaimon és intenzíven elkezdtem sportolni.Így sikerült visszafogynom.

Tehát sajnos,már sport nélkül nem olyan az alakom mint régen és jobban oda kell figyelnem mit eszek.

A bőrömön olyan nagyon nem vettem észre ráncokat,talán csak a szemem körül.Viszont szerencsésnek mondhatom magam mert jóval fiatalabbnak szoktak nézni a koromnál,olyan 22-23 évesnek.

2010. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy a fogamzásgátlótól híztál?

Én nagyon szeretnék hízni, de sajnos nem megy. 32 vagyok és ugyanolyan vézna, mint 15 éves koromban. Egy kicsit nőiesedtem, valamennyivel gömbölydedebb vagyok, de kilóra ugyanannyi. Engem se néznek 32-nek, van aki max. 25-re tippelne, van aki szerint 16 évesen is pont ilyen voltam, de azért közelről nézve a bőröm már fáradtabb. Bár ebben se vagyok biztos, mert huszonéves koromban is voltam rossz passzban, mikor 40-nek néztem ki szerelmi bánatomban, és 2 évvel ezelőtt meg úgy kivirultam egy viszonzott szerelem miatt, szerintem soha nem néztem ki olyan jól, mint akkor.

2010. jún. 19. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Bar en meg csak 24 eves vagyok, de leirnam, hogy szerintem 15 eves enemhez kepest gimi utan 19-20 evesen valtoztam a legtobbet. Valahogy noiesebb lettem, mert szerintem elotte picit elhanyagoltam a kulsomet es fogytam is, mert en gyerekkent 80 kilo voltam es 68-ra sikerult nagy kinlodassal lemennem. Csak azota volt egy terhessegem, es 92 kilorol 84-re tudtam eddig lemenni utana (meg szoptatok es megallapitottak, hogy komoly hormon zavarom van, ami a tulsulyommal osszefugg meg mas tunetekkel is jar, de a szoptatas miatt meg nem tudnak kezelni). Szoval remenykedem, hogy majd fogok fogyni, ha megszunik ez a problemam. Sajnos ha ranezek egy 2-3 evvel ezelotti kepemre, el tudna fogni a siras, mert annyit valtoztam, hisz majd' 20 kiloval vagyok tobb, mint akkor, de remelem, hogy majd fogok tudni fogyni. Nekem csak a sulyommal vannak problemak, masban nem nagyon valtozott a kulsom. Nem cigizek, fog.gatlot nem szedek, szoval ezek nem befolyasolo tenyezok.
2010. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Soha nem szedtem fogamzásgátlót úgyhogy sajnos nem attól híztam.:(

Szerintem neked ilyen az alkatod.Van egy barátnőm 30 éves 165 centi magas és 39 kiló,pedig eszik rendesen.Neki meg ilyen az alkata.Tehát szerintem sok függ a géneken is.Meg persze az életvitelen.

2010. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte semmit (én is 29 vagyok, folyton 20-nak vagy 22-nek néznek, egyszer 18-ra is tippeltek, 2 éve még kértek személyit italvásárlásnál...).

Nem szültem még gyereket, nem vagyok egy sportos alkat, de mivel ételallergia miatt diétáznom kell,még vékonyabb is vagyok, mint korábban. 16 éves koromtól sokat buliztam, ittam, cigiztem, időnként ma is megteszem, szerencsére ezt a bőröm nem sínylette meg (mellette azért egészségesen táplálkoztam,és a cigit visszafogtam pár éve addig, hogy csak alkohol mellé pár szál, amúgy nem)

Fiatal külsőmhöz a szerencsés arcbőr mellett hozzájárul az is, hogy sok kortársammal ellentétben csípőig érő hajamat nem vágattam le (és nem is fogom) és meghagytam a nőies, de kicsit extrém öltözködésemet, nem váltottam átlagos, enyhén divatos, visszafogott külsőre, ami egy 30 felé járó éves nőnek elvileg "dukálna."

2010. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, sokan nem azért néznek ki másként, mert levágatták a hajukat, hanem azért vágatták le, mert már nem illett az arcukhoz. Szóval van egy pont, amikor olyan kiabáló az ellentét a fiatalos hajviselet és a ráncosodó arc, illetve az öltözet és az arc között, hogy ezért muszáj változtatni az illetőnek, pl. azzal, hogy levágatja a haját. De ez nem igazán a 30 éves korosztály problémája, hanem az idősebbeké.
2010. jún. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!