Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat változtál 18ról 20éves...

Sokat változtál 18ról 20éves korodra?

Figyelt kérdés
Arcvonások,szebb lettél?Már jobban nézel ki?híztál? Stílusod mennyivle javult?gyakori a nagy változás,hogy az ember jobban néz ki idősebben?
2010. okt. 30. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én esetemben így történt, sokat "javultam" 20 éves koromra. Már van pénzem jól öltözködni, javult a stílusérzékem, jobban érzem, hogy mi áll jól és mi nem.

2010. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is jobb lett a stílusom, az egyetemen több kiforrott stílust láttam, volt alkalmam megnézni a többi lány öltözködését, és azt hiszem, összességében kicsit kikupálódtam... :)

régen tornacipőt hordtam kinyúlt nadrággal, és bár ma sem járok kosztümben, de azért elegánsabb vagyok és jobban hozzám illő holmikat hordok. biztos lesz még jobb is :)

eleinte híztam egy kicsit, most pedig fogyok, az arcom felnőttesebb, nőiesebb lett, a frizurám is kialakult, nem olyan tinédzseres... :)

2010. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gond ha 18tól(17 évesen jöttek dolgok) mondom el 23 éves koromig?(nem változtam semmit)


Az arcomba rajzolódtak ki a nevetésnél látszódó gödrök. mindig jól néztem ki :D nem híztam csak 2-4kg-ot amit mindig leadok majd visszafel.

Piercingjeim 17 évesen jöttek máig megvan mind pedig van v 5db és 23éves vagyok most.

Lényegében nem változtam külsőre semmit.

2010. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogytam, kb. 10kg-t.

Hosszabb lett a hajam.

Már nem gondolom azt, hogy csak és kizárólag a hosszú köröm a szép.

Többet költök ruhára.

Tanulok magassarkúban járni.

Többet hordom a szemüvegemet.

Nem akarom mindenáron kivasalni a göndör hajamat.

Új stílusokat próbálok ki.

Rendszeresen olvasok divatblogokat.

Jobban érdekelnek a természetes hajápolós dolgok.

Igyekszem minőségibb kozmetikumokat venni.


Viszont, sokkal szomorúbb, kedvtelenebb vagyok 20 évesen.

2010. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is változam,jobb lett a stilusom,meg minden,de azt hiszem,h már öregszem:)amugy sokkalta komolyabb lettem és már tudom az életcéljaimat:)
2010. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

jót tett az eltelt pár év... már többet merek a divat terén, be merek vállalni furább ruhákat, mert már nem azt kapom, hogy lázongó tini vagyok hanem, hogy extravagáns nő.

talán egy picit fogytam, de nem jelentősen. így is határozottan pozítv változás.

2010. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arcom nem változott. Igazából a stílusom sem, csak az egyetemen már jobban fel merem venni hétköznapokra is az elegánsabb ruháimat, a magassarkú cipőimet,mert nem néznek ki miatta a többiek, mint a gimiben. Viszont én híztam egy kicsit (kb 3kg-ot), "nőisebb" lettem, kerekebb a csípőm, bár én későn érő típus vagyok.
2010. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!