Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már?

Ti is észrevettétek már?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1-2 évben feltűnt hogy a fotókon a hírességek úgy néznek a kamerába, mintha a világ terhe rajtuk lenne és közben komoly arcot vágnak hozzá egy kissé nagyképű/lenéző tekintettel fűszerezve. Persze természetesen mindeközben igyekeznek szexik lenni fiúk lányok egyaránt. Ezt pedig ugye majmolja rengeteg fiatal és csak özönlenek felém az olyan képek amiken a fent leírt ábrázat van. Most ez a "menő". Csak engem idegesít ez? Hol vannak az életvidám emberek? Nem azt mondom hogy 0-24 vigyorogni kell, de milyen képeket fognak visszanézni 40 év múlva? Pl. nyelvkiöltős insta kutyafejjel komoly tekintettel a kamerába nézős most 14 éves fiúcskák 40 év elteltével vajon büszkén mutogatják majd? Kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban. Ti mit gondoltok erről?

2018. aug. 3. 00:11
 1/4 anonim válasza:
34%
Nekem is ez a véleményem, nem tudom ki találta ki ezt a 'kutya szűrőt' de az nagyobb emberiség elleni bűntetett követett el mint Hitler (nézőpont kérdése) de most komolyan miért jó az hogy egy kutyának nézel ki. A kedvencem a témában amikor egy apa kutya ketrecbe zárta a lányát a sok kutyás kép miatt.
2018. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
35%
Mert sajnos el lett b@@zva a generáció én 18 vagyok de ezt a divatmajmolást szánalmasnak tartom a mai kölköknek semmi egyénisége mindeggyik ugyan azt a stílusnak nevezett hülyeséget viseli szánalmas, ez a kutyafej meg már eleve ha meglátom nem bírom megálni hogy ne kritizáljam, az is felháborító hogy a fiatal gyerekek akiknek még a fanszőrük se nőtt ki már rendes kajak büszkék arra hogy 14 évesen kufircolnak, és ez alapján itélik meg az embert mert szerintük gáz ha 18 évesen nem csináltad szerintem meg az a gáz ha korában kezded, meg a kis 16-17 éves leánykák akik büszkék arra ha hetente más kanja van, röviden el lett cseszve a világ! A mai lányokbol ribikék a fiúkbol meg langyi hülyegyerekek lesznek :/ :(
2018. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Engem simán nem érdekelnek már.

Akár hova kimegyek, mégha csak egy sétára, esti biciklizésre is nagyon ritkán látok igaz tiszta mosollyal embert, életkortól és nemtől függetlenül!


Épp ezért nem foglalkozok velük és saját magammal s szeretteimmel foglalkozom, ha azzal lennék elfoglalt, ki milyen búval ba*&%tt az hatással lenne rám.


A mostani század furán van bekötve és a rohanó hétköznapok ismétlődő mokuskerekébe van zárva a társadalom zöme.


Fél lábbal már kint vagyok a vulgáris napokból, dolgozok a kis tervemen, hogy saját magam főnöke lehessek s azzal foglalkozzak/dolgozzak, amit szeretek és hobbijaim.


Öszpontosítsatok magatokra s azokra akiket kedveltek/szerettek: Változtassatok s rángassátok a másikat a boldogabb útra, ne savanyodjanak meg.


Menjetek közös programokra, pl kis túra, szalonna sütés, bicikli...stb.


Én laza 10éve nem tévézek, marhaságok, lealacsonyító műsorok, bajok/gondok/balesetek, hosszú reklámok, sokadjára vetített filmek/animációk, tv shop-os vackok.


Netről leszedem azt ami érdekel, a reklám mentes nézni valókat. Ezzel időt is spórolok és pl több idő jut a hobbijaimra, alkotásaimra.


Mottom művészként:

Az élet rövid, a kreativítás határtalan.


Ha mindig csak másokkal lennék lefoglalt az azt jelentené, hogy az én életemmel se stimmelne valami.


Változzatok jobb irányba. Ha minden ember elkezdené önmagát jobb irányba terelni már más lenne a világ.


Egy egy egyénekből adódik össze a tömeg...


25N

2018. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

2-es ne legyél olyan együgyű, hogy te is a fiúkat és lányokat a legrosszabb csoportosításba általánosítasz. Mindig legyen ott a tisztelet a kivételnek vagy a "legtöbb" kifejezés.


Az én huszonéves generációm zöme se jobb a tiedtől. - kihalóban van az önbecsülés, tartás s büszkeség, egymás megbecsülése, igaz őszinte szavak/vélemény...stb


A kivételeknek pedig kicsit önző módon kell a saját életükre összpontosítani s megpróbálni keresni a szint úgy kivételes társaságot.


Pár,barát, család...


Nekem se véletlen, hogy 40+ 30+ és egyetlen egy velem egykorú személyek tartoznak a zárt baráti körömbe.

Beszélgetek ismerkedek bárkivel, de tudom a határokat s higy kit engedek át azon. :)

2018. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!