Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan lány, aki...

Van köztetek olyan lány, aki elégedett a mellméretével, és ha pl. varázslattól lehetne nagyobb, még akkor sem szeretne nagyobbat?

Figyelt kérdés

Mindig elégedettek voltatok vagy régebben zavart?

Miért nem akartok nagyobbat?



2018. aug. 6. 11:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert érdekelt, hogy van-e rajtam kívül más lány, akit nem zavar, hogy nincs nagy melle. Számmora a nagy mellek semmi hasznot nem hoznának, csak hátrányt.
2018. aug. 6. 13:19
 12/26 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. 166 centi vagyok és 45 kiló, azért ez vékony szerintem :/ a vékonyságomat azzal tudom kompenzálni, hogy edzeni járok és emiatt nem csontkollekciónak nézek ki. De hízni sajnos sehogy sem tudok, ami bosszant. A műtétet azért akarom, mert a 2 gyereket ameddig lehet, szoptatni szeretném és valljuk be, azért az megviseli a melleket. Veszíteni fog a feszességéből, tutira. És én patent anyuka akarok lenni (nagyságra nem is nagyon csináltatnék nagyobbat, engem a tartása fog zavarni szerintem). De persze csak az elképzeléseimben leszek szuperanya, a valóság már mást fog hozni :D

Viszont van egy ismerősöm, 2 évvel fiatalabb tőlem ami azt jelenti, hogy 22 éves és borzasztóan hatalmas, original mellei vannak. Szegény mindig panaszkodik, hogy fáj a háta. :/

2018. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75C a mellem és ennél nagyobbat nem szeretnék. Van hogy túl nagynak érzem mert felveszek egy csinos ruhát aminek nem túl mély a dekoltásza de azert nem garbó és olyan mintha ki akarnám rakni a melleimet pedig neem. Viszont előny hogy van olyan ruha amivel meg pont ez áll jól éss még a pánt nélküli melltartó is rajtam marad
2018. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13: szerintem a C kosár általában már nagy vagy esetleg közepes. Kövér nőn talán kicsi.
2018. aug. 6. 16:43
 15/26 A kérdező kommentje:

#12: tényleg nagyon vékony vagy, de akkor hogy van 85-ös hátad? Biztos jó méretet hordasz?

Ismerősömnek "csak" 80-as háta van, és nagyon széles a háta, nagyobb darab, felesleg is van rajta. Ezért nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet valaki 85-ös háttal lennyire vékony.


Nem mindenkinek viseli meg a szoptatás a melleit. Lehet neked se fogja.

2018. aug. 6. 16:46
 16/26 anonim ***** válasza:
6-os és 12-es vagyok. Na látod az viszont lehetséges. Sosem kértem még segítséget, hogy milyen lenne jó nekem, plusz én netről rendelem a H&M honlapjáról. A legrosszabb kombináció :D most úgyis vennem kell egy fehér melltartót, lehet egy fehérnemű üzletből veszem. Mert néha kényelmes de néha nem szóval, lehet rossz a méret. De nem csúszik fel amúgy hátul a pántja. Ahh tök nehéz a megfelelő melltartót megtalálni :)
2018. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

[link]


Szabócentivel mérd meg magad és a táblázat alapján számold ki :)

2018. aug. 6. 18:56
 18/26 anonim ***** válasza:
Köszi a linket, kiszámolom :)
2018. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Szívesen :)
2018. aug. 6. 21:40
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék nagyobbat, mert tapasztalataim alapján sokkal könnyebb öltözni, könnyebb ruhát találni kisebbel, és nem tűnnek annyira kihívónak a ruhák egy kisebb mellel. 80C
2018. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!